شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: حذف اضافه‌ کاری کارمندان تکذیب شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور با اشاره به درج برخی اخبار مبنی بر احتمال حذف اضافه کار کارمندان در برخی از رسانه ها و سایت ها، گفت: حذف اضافه کاری کارمندان شایعه است و صحت ندارد.

عبدالعلی تاجی اظهار كرد: رعایت نكردن اصول حرفه ای از سوی خبرنگار یکی از خبرگزاری ها موجب انتشار این شایعه شده است.

وي برای رد اين ادعا، به حقوق کارکنان معاونت حقوقی اشاره کرد و گفت: در تیرماه هم حقوق و هم اضافه کار کارمندان به طور کامل پرداخت شده است.

معاون حقوقی امور مجلس و استانهای معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور گفت: خبر حذف اضافه کار کارمندان شایعه یی بیش نیست و صحت ندارد.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.