طلا سه ماهه سوم را پرقدرت آغاز کرد و بهای معاملات این فلز به دنبال افزایش تقاضا برای خرید ارزان، 2.6 درصد یا 32 دلار افزایش یافت."> قیمت طلا افزایش یافت
پنجشنبه ۳۱ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: قیمت طلا افزایش یافت ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: طلا سه ماهه سوم را پرقدرت آغاز کرد و بهای معاملات این فلز به دنبال افزایش تقاضا برای خرید ارزان، 2.6 درصد یا 32 دلار افزایش یافت.

بهای هر اونس طلا برای تحویل در ماه اوت در بازار کامکس نیویورک، 2.6 درصد یا 32 دلار افزایش یافت و به 1255 دلار رسید.

این بزرگ ترین افزایش قیمت طلا از نظر درصد در بیش از 9 هفته گذشته بود و پس از بدترین سه ماهه ای که این فلز پشت سر گذاشت، حاصل شد. قیمت های طلا طی سه ماهه دوم در فاصله آوریل تا ژوئن 23 درصد کاهش داشت که بزرگ ترین کاهش سه ماهه از سال 1974 بود.

کاهش شدید قیمت طلا روز دوشنبه علاقه به خرید را در میان خریداران سنتی این فلز گرانبها در چین احیا کرد. تقاضا برای شمش و سکه طلا در این کشور که دومین مصرف کننده بزرگ طلای جهان پس از هند است، به دنبال کاهش قیمت افزایش چشمگیری یافت.

بهبود آمار اقتصادی که در ماه های اخیر احتمال پایان زودتر از موعد برنامه خرید اوراق قرضه بانک مرکزی آمریکا را افزایش داد، موجب شده بسیاری از سرمایه گذاران از بازار این فلز ارزشمند خارج شوند.

بسیاری از معامله گران در نبود سیاست انبساطی پولی، دلیل چندانی برای نگه داشتن طلا به عنوان پناه مطمئن سرمایه در برابر ریسک تورم و کاهش ارزش پول نمی بینند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.