دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: صعود قیمت دلار به 2140 تومان! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: اکثر صرافی های واقع در میدان فردوسی تهران با حذف قیمت ارز و سکه از تابلوی صرافی خود در روز جاری (دوشنبه)، این بازار را متشنج کردند به طوری که در این آشفته بازار، نرخ دلار آزاد تا 2140 تومان هم افزایش یافت.

امروز دوشنبه اکثر صرافی های دارای مجوز واقع در میدان فردوسی تهران قیمت ارز و سکه را از تابلوی صرافی خود حذف کرده اند.

این اقدام صرافان بازار ارز و سکه را متشنج کرده به طوری که قیمتها دائما در حال تغییر است، این در حالی است که بخش نظارتی بانک مرکزی هنوز درباره این اقدام صرافی ها موضع گیری نکرده  است.

قیمت دلار در بازار آزاد تهران که صبح امروز سه شنبه 2050 تومان بود، ظهر امروز تا 2200 تومان هم بالا رفت ولی هم اکنون نرخ آن به 2140 تومان رسیده، همچنین نرخ یورو در بازار آزاد 2600 تومان و پوند 3200 تومان شده است.

از بازار سکه هم خبر می رسد که امروز دوشنبه قیمت سکه تمام طرح قدیم 768 هزار تومان، طرح جدید 766 هزار تومان، نیم سکه 382 هزار تومان و ربع سکه 192 هزار و 500 تومان گزارش شده است.

در همین حال، قیمت هر گرم طلای 18 عیار امروز در بازار تهران بیش از 78 هزار تومان اعلام شده است، ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازار جهانی بیش از 1608 تومان است.

دولت با محوریت بانک مرکزی اعلام کرده است که به زودی قیمت مرجع ارز - 1226 تومان- تغییر خواهد کرد. برخی پیش بینی ها از افزایش قیمت رسمی ارز تا 1600 تومان است.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.