بازدید اوباما از زندان ماندلا (+عکس)"> بازدید اوباما از زندان ماندلا (+عکس)
دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بازدید اوباما از زندان ماندلا (+عکس) ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران - باراک اوباما رییس جمهور آمریکا در سفر اخیر خود به افریقای جنوبی با حضور در جزیره " روبن" در نزدیکی کیپ تاون از بنایی که بیش از 27 سال محل زندانی انفرادی نلسون ماندلا رهبر مبارزه با تبعیض نژادی و رییس جمهور اسبق این کشور بود ، بازدید کرد.

اوباما همچنین در جریان این سفر با خانواده ماندلا نیز دیدار کرد . ماندلا بیش از سه هفته است که وضع جسمی وخیمی دارد و به دلیل عفونت شدید ریه که یادگار دوران حبس وی است، در بیمارستانی در شهر پرتوریا بستری است.

بازدید اوباما از زندان ماندلا (+عکس)

بازدید اوباما از زندان ماندلا (+عکس)

بازدید اوباما از زندان ماندلا (+عکس)

بازدید اوباما از زندان ماندلا (+عکس)

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.