پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مدرک تحصیلی روحانی و جنجال پیرامون آن ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران: دانشگاه کلدونین گلاسکو (Glasgow Caledonian) صحت مدرک تحصیلی حسن روحانی را تایید کرد.

روزنامه شرق نوشت، به دنبال شبهاتی که در خصوص مدرک تحصیلی دکتر حسن روحانی رئیس جمهور منتخب از دانشگاه گلاسکو در رسانه ها مطرح شده بود، روزنامه شرق با این دانشگاه مکاتبه ای انجام داد.

رویزین ادی (Roisin Eadie) مسئول مطبوعاتی اداره روابط خارجی و بین المللی دانشگاه به پرسش «شرق» این طور پاسخ داد: «با توجه به اینکه بدون اجازه ایشان اجازه ارسال کپی مدرک دکتر حسن روحانی را نداریم اما تایید می کنم که دکتر حسن روحانی در تاریخ 13 نوامبر سال 96 در دوره MPhil (بین فوق لیسانس و دکتری) و در ششم جولای 99 در دوره دکترا از دانشگاه کلدونین گلاسکو فارغ التحصیل شده است.»

سه روز پیش هم روزنامه «تلگراف» چاپ لندن به نقل از «چارلز مکگی» سخنگوی این دانشگاه نوشت که از سوی برخی فعالان اجتماعی در آمریکا و بریتانیا طوماری تهیه و به دست کارمندان این دانشگاه رسیده است که طی آن درخواست شده است اصالت مدرک دکترای حسن روحانی مجددا تایید یا در غیر این صورت کنسل شود.

این روزنامه همچنین نوشته است که «کاوه موسوی» استاد دانشگاه «آکسفورد» یکی از افرادی است که خواستار بررسی مدرک تحصیلی حسن روحانی شده و پیشنهاد کرده کنفرانسی برای سنجش سطح انگلیسی دکتر حسن روحانی برگزار شود.

پیش از انتخابات، کاربرد عنوان دکترا برای حسن روحانی بارها در سایت های مختلف خارجی و داخلی محل ایراد قرار گرفت و صحت آن زیرسوال رفت. از جمله یک سایت اصولگرا به نقل از یک سایت خبری استرالیایی نوشت که شبهاتی درباره مدرک تحصیلی حسن روحانی مطرح شده است. جهان به نقل از این سایت نوشت که سخنگوی این دانشگاه در پاسخ به سوال یک خبرنگار اعلام کرده است که هیچ سابقه ای از شخصی به نام روحانی در این دانشگاه وجود ندارد.

بعد از آن نیز شبهه هایی مشابه در برخی رسانه ها و سایت های داخلی و خارجی منعکس شد. اغلب آنها به نبود سوابق تحصیلی روحانی در دانشگاه گلاسکو تاکید داشتند اما بعدا مشخص شد که «حسن روحانی» از دانشگاه «کلدونین گلاسکو» فارغ التحصیل شده است نه از دانشگاه «گلاسکو».

مورد دیگری که ایجاد شبهه کرده بود نام فامیلی «حسن روحانی» بود زیرا روحانی با نام خانوادگی قبلی خود «فریدون» در دانشگاه کلدونین گلاسکو تحصیل کرده و طبیعی است سوابقی به نام «روحانی» از او در دسترس نباشد. در وبگاه «هرالد اسکاتلند»، در اخبار آرشیوی، نام حسن روحانی با فامیلی قبلی اش (حسن فریدون Hassan Feridon) در فهرست دوره ای دانش آموختگان دانشگاه کلدونین گلاسکو دیده می شود. نام پدر حسن روحانی، اسدالله فریدون است.

در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲، «ایران الکشن واچ» در پاسخ به ایمیل مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام، ضمن اعلام نام صحیح دانشگاه، نماگرفت هایی را از وبگاه آن مرکز ارائه داده و مدعی شد که تحقیق و بررسی آنها موجب شده تا بیوگرافی رسمی حسن روحانی در وبگاه آن مرکز تصحیح شود. ایران الکشن واچ، این مطلب را با گذشت ۳۲ روز از دریافت توضیحات و اعتراض آن مرکز منتشر کرد.

همچنین در تاریخ ۲۷ خرداد ۱۳۹۲، وبگاه رسمی «دانشگاه کلدونین گلاسکو» اعلام کرد که رئیس جمهور آینده ایران در گذشته با نام «حسن فریدون» در آن دانشگاه تحصیل کرده و مدرک کارشناسی ارشد و دکترای خود را به ترتیب در سال های ۱۹۹۵ و ۱۹۹۹ اخذ کرده است.

به دنبال انتخاب حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور منتخب ایران، صفحه اصلی دانشگاه کلدونین گلاسکو هم به عکس رئیس جمهور منتخب ایران اختصاص یافت و رئیس این دانشگاه با اعلام تبریک مستقیم به حسن روحانی و اشاره دقیق به عنوان پایان نامه دکترای او و درج عنوان آنها و سال دفاع آنها، راه را بر هرگونه شک و تردید بست.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.