دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کاهش قیمت مسکن در راه است ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: یک عضو سازمان نظام کاردانی ساختمان کشور گفت: در پی کاهش نرخ ارز می توان به ثبات قیمت ها در بازار امیدوار شد البته تا زمان تثبیت دولت جدید بازار مسکن در حال تغییر است.

کامبیز اثباتی اظهار کرد: شاید کمی رکود در بازار طبیعی باشد اما تا زمانی که دولت جدید روی کار بیاید و هیات وزیران مشخص شوند، بازار مسکن با تغییر همراه است.

وی افزود: همان طور که افزایش قیمت ارز بر بازار مسکن تاثیرگذار گذاشت، تاثیر روند کاهشی آن نیز مدتی بعد در بازار مشاهد خواهد شد.

اثباتی گفت: فعلا برای پیش بینی بازار مسکن زمان نیاز است چراکه همه امور به دولت جدید و برنامه ریزی های آینده بستگی دارد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.