سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کاهش قیمت مسکن چقدر ممکن است؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه دنیای اقتصاد: حدس و گمان های چند روزه خریداران در رابطه با ارزانی احتمالی مسکن در آینده نزدیک از نظر بنگاهداران املاک امری بعید نیست، اما به طور یقین این موضوع تا عملی شدن فاصله دارد و تنها در حد پیش بینی است.

هنوز ارزانی را ندیده ایم!

مشاور املاک فعالی در خیابان طوس درباره وضعیت فعلی بازار خرید و فروش واحدهای مسکونی و همچنین چگونگی سیر قیمت های پیشنهادی گفت: در حال حاضر قیمت هایی که از قبل در فایل های فروش ثبت شده بودند هنوز هیچ تغییری به سمت کاهش نداشته اند.

وی در ادامه افزود: در حین معامله هم آن دسته از مالکان که واقعا فروشنده هستند برای خریدار تخفیفی قائل می شوند، اما برخی از فروشنده ها هم هستند که به اصطلاح دندان گرد هستند و یک ریال هم تخفیف نمی دهند.

مقصودی با این تفاسیر تصریح کرد: زمزمه ارزانی از سوی خریداران در بازار پیچیده است، اما از سوی فروشنده هنوز ارزانی را مشاهده نکرده ایم.

وی قیمت پیشنهادی هر متر مربع واحدهای نوساز در خیابان طوس را بین 4 میلیون تا 4 میلیون و 300 هزار تومان عنوان کرد.

معاملات پایین تر از قیمت پیشنهادی فروشنده ها جوش می خورد

در خیابان نیروی هوایی یکی از فعالان بازار مسکن اظهار کرد: اکنون بازار معاملات در رکود به سر می برد به همین خاطر در اغلب معاملات در چنین وضعیتی خریدار موفق می شود هرچند به میزان ناچیز از مالک تخفیف بگیرد به همین دلیل بر سر میز معامله قیمتی که معامله می شود با قیمت پیشنهادی مالک یکی نیست و پایین تر است. وی در ادامه قیمت پیشنهادی هر متر مربع واحد نوساز بعد از خیابان های هفتم نیروی هوایی را بین 4 میلیون و 300 هزار تا 4 میلیون و 800 هزار تومان اعلام کرد.

پیدایش ارزانی زمان بر است

همچنین برخی از بنگاهداران معتقد هستند که اگرچه زمزمه ارزانی در بازار مسکن پیچیده است، اما فروشنده ها همچنان بر سر قیمت های پیشنهادی خود مصمم هستند و در حال حاضر تنها تاثیری که این مساله بر بازار مسکن گذاشته است مردد شدن خریداران و فروشنده ها است.

روحی یکی از بنگاهداران در خیابان جمالزاده تصریح کرد: اگر قرار باشد ارزانی در بازار صورت بگیرد باید خاطر نشان کرد که یک شبه این اتفاق روی نخواهد داد؛ چراکه زمان بر خواهد بود، حتی شاید ارزانی به معنای واقعی با گذشت یکسال در بازار مسکن دیده شود. روحی قیمت هر متر مربع واحد مسکونی نوساز در خیابان جمالزاده را از سوی فروشنده ها از 5 میلیون و 300 هزار تا 6 میلیون تومان عنوان کرد.

کاهش قیمت مسکن چقدر ممکن است؟

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.