چهارشنبه ۲۷ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تحریم های جدید آمریکا علیه ایران، از فردا ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: روزنامه وال استریت ژورنال گزارش داد: تحریم های آمریکا علیه ایران که در ماه ژانویه امضا شد و در ماه ژوئن از طریق تصمیم اجرایی گسترش یافت از روز دوشنبه به اجرا در می آید.

این روزنامه آمریکایی افزود: این تحریم ها درست چند هفته بعد از انتخابات اخیر ریاست جمهوری ایران بر طیف گسترده ای از منافع مربوط به اقتصاد ایران تاثیر خواهد گذاشت.

این قانون که به عنوان بخشی از قانون ملی سالانه دفاعی آمریکا و در ماه ژانویه امضا شد بخش های انرژی، کشتیرانی و کشتی سازی را هدف می گیرد و فروش ، تامین و انتقال کالا یا خدمات مهم توسط شرکت های غیرآمریکایی را ممنوع می کند.

این قانون هم چنین تجارت با ایران در زمینه فلزات گران بها، گرانیت، آلومینیوم و فولاد و نرم افزارهای صنعتی را محدود می کند و حتی از این هم فراتر می رود و ریال ایران را هدف می گیرد و به آمریکا اجازه می دهد موسسات مالی خارجی که تبادلاتی قابل توجه با این ارز را داشته باشند، تحریم کند.

این قانون هم چنین به تحریم آن هایی می پردازد که به فروش، تامین یا انتقال کالا یا خدمات مربوط به ساخت خودروهای سبک و سنگین به ایران اقدام کنند. این تحریم های مربوط به بخش خودرو هم چنین موسسات مالی خارجی را هدف می گیرد.

آمریکا که در سه دهه گذشته با اعمال تحریم های مختلف دشمنی اش را با ملت ایران به اثبات رسانده است، سعی دارد با تضعیف اقتصاد ایران به اهداف خود دست یابد اما به اذعان کارشناسان و بر اساس گزارش های رسمی موسسات آمریکایی در رسیدن به هدفش به وسیله تحریم ها ناکام مانده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.