سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: احتمال افزایش قیمت خودرو ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: رییس شورای رقابت گفت: اطلاعات مورد نظر بانک مرکزی کاملا تامین شده و در روزهای آینده تورم بخشی خودروهای باقی مانده نهایی خواهد شد.

جمشید پژویان اظهار کرد: تمامی خودروهای حاضر در بازار داخلی به وسیله دستورالعمل شورای رقابت تعیین قیمت می شوند و خودروسازان نیز خودروهای جدید خود را با توجه به همین دستورالعمل در بازار عرضه کرده اند اما برای خودروهای محدودی که هنوز تورم بخشی شان اعلام نشده بانک مرکزی در حال بررسی است که امیدواریم در روزهای آینده نتیجه این بررسی ها مشخص شود.

وی در رابطه با تغییراتی که در روزهای گذشته در بازار برخی از قیمت های خودروهای داخلی به وجود آمده نیز گفت: با توجه به تغییر و تحول در دولت مردم نسبت به شرایط تغییر رویکرد داده اند که موجب تغییر در برخی قیمت های خودروهای موجود در بازار شد اما این تغییر قیمت ها پشتوانه اقتصادی قوی ندارد و احتمال تغییر مجدد و بالا رفتن قیمت ها وجود خواهد داشت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.