چهارشنبه ۲۷ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کریمی: می خواهم در جام جهانی بازی کنم ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

کریمی: می خواهم در جام جهانی بازی کنم

- در دوران بدنسازی قرار داریم. این بازی ها کمک می کند تا هماهنگی تیم بالا برودو پس از سه چهار بازی تدارکاتی می توانیم شرایط بهتری پیدا کنیم تا در شروع مسابقات با هماهنگی بهتری در میدان حاضر شویم.

در این بازی دیدیم محبوبیت بالایی میان هواداران تبریزی داری.

- هواداران به من لطف دارند. جا دارد از آنها تشکر کنم. وقتی برای اولین بار وارد تبریز شدم مورد استقبال بی نظیر هواداران قرار گرفتم. امیدوارم بتوانم محبت آنها را جبران کنم.

امسال می توانید طلسم قهرمان نشدن تراکتورسازی پس از دو سال را بشکنید؟

- در لیگ امسال امیدواریم بالاخره قهرمان شویم. انتظارات از تراکتورسازی بالا رفته و کارمان برای موفقیت مشکلتر است اما باید به موفقیت برسیم.

آقای جلالی گفته است که می توانی همه را به حضور در جام جهانی متقاعد کنی. گویا انگیزه فراوانی هم برای حضور در تیم ملی داری.

- به عنوان بازیکن دوست دارم در جام جهانی بازی کنم. مسابقات تابستان سال آینده است و راه زیادی تا آن موقع باقی مانده است. مهم موفقیت ما در جام جهانی است و این بار باید تلاش کنیم تا به مرحله بالاتری صعود کنیم. هوادار کم نداریم و در برزیل نیز تماشاگران زیادی از ما حمایت خواهند کرد. امیدوارم با دعای خیر مردم در جام جهانی موفق شویم.

فکر می کنی کی روش تو را برای جام جهانی در لیست قرار دهد؟

- از کارلوس کی روش به خاطر موفقیت در تیم ملی و صعود به جام جهانی تشکر می کنم. او کمک زیادی به تیم ملی کرد. امیدوارم موفقیت هایمان ادامه پیدا کند. اگر کمکی از دستم بربیاید با کمال میل در خدمت تیم ملی هستم.

بازوبند کاپیتانی تراکتورسازی به تو می رسد یا اسدی؟

- کاپیتانی چیز مهمی نیست. اگر تیمی به موفقیت برسد نمی گویند کاپیتان تیم قهرمان چه کسی بوده است. مهم موفقیت تراکتورسازی است. این مسائل فقط در رسانه ها مطرح می شود و نمی دانم چرا در مورد موضوعاتی که حل شده است مطبوعات اینقدر مانور می دهند.

خبر برکناری رویانیان را شنیده ای؟

- چون بازیکن تراکتورسازی هستم و برای این تیم بازی می کنم حرفی درباره پرسپولیس ندارم. امیدوارم مربی پرسپولیس و این تیم موفق شوند و هواداران خوشحال باشند. آرزوی قلبی ام موفقیت پرسپولیس است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.