سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دایی: دعوای سیاسی نباید وارد ورزش شود ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: علي دايي پس از تمرين صبح امروز سرخپوشان در واکنش به اتفاق هايي که روزهاي اخير در تيم فوتبال پرسپوليس رخ داده است عنوان کرد: رويانيان يکسال و نيم در پرسپوليس فعاليت دارد اين درست نيست که ما براي يک مدير غيرورزشي اين مدت هزينه کنيم تا با مسائل ورزشي آگاه شود و بعد بخواهيم او را برداريم اين کار اشتباهي است مطمئناً در باشگاهي مثل پرسپوليس ثبات مديريت بسيار مهم است در تمام دنيا چنين وضعي وجود دارد و اين موضوع قابل توجه قرار مي گيرد.

وي ادامه داد: متأسفانه اخباري به دست ما مي رسد اين است که اين تصميمات ورزشي نيست اگر ورزشي باشد هيچ مديريتي تصميم نمي گيرد براي عرض يک ماه تغييراتي را اعمال کند.

سرمربي پرسپوليس با اشاره به تغييراتي در دولت خاطر نشان کرد: دولت آينده که برسر کار آمد حتما تغييراتي خواهد داشت و اين به اين منظور است که در عرض يک ماه سه مديرعامل به باشگاه پرسپوليس مي آيد در هيچ جاي دنيا چنين اتفاقي رخ نمي دهد.

دايي با اشاره به برتري تيم ملي واليبال مقابل ايتاليا در شب گذشته يادآور شد: واليبال با ثبات مديريتي که داشت توانست نتايج خوبي بگيرد و ايتاليا را در زمين خودش شکست دهد اين موضوع از زماني که يزداني خرم در اين فدراسيون حضور داشت حکم فرا شده است و چنين نتايج به دست آمد که واليبال حرفي براي گفتن در سطح جهان دارد.

دايي اظهار داشت: در سطح باشگاهي هم بايد چنين ثباتي وجود داشته باشد تا مديران بتواند با برنامه ريزي بلند مدت به ورزش کمک کند مخصوصا در باشگاه هايي مثل پرسپوليس که بزرگ هستند نبايد دعواهاي سياسي وارد ورزش شود. متأسفانه در اين چند سال ما از اين موضوع ضربه خورديم.

سرمربي پرسپوليس گفت: بايد اجازه دهيم که کارها به صورت اصولي انجام شود. وزير ورزش بايد خود اين موارد را مورد توجه قرار گيرد.

وي در مورد جذب بازيکنان يادآور شد: مطمئنا بازيکناني جذب کرديم که به دردمان بخورد براساس شناختي که از تيم فصل گذشته پرسپوليس داشتيم بازيکنان مورد نياز خود را جذب کرديم و تمام کساني که به پرسپوليس آمده اند ستاره هستند شايد نام نداشته باشند اما همه آنها بازيکنان با انگيزه و جزء بهترين هاي ايران هستند تلفيق بازيکنان جوان و با تجربه به ما کمک خواهند کرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.