چهارشنبه ۲۷ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: هرکول هالیوود و رژیم غذایی عجیبش! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

کافه سینما: سرانجام كمپاني «پارامونت» براي نقش قهرمان اساطيري «هركول» در جديدترين اثر حماسي- فانتزي خود به نام «هركول: جنگ هاي تراسيان» تصميم گرفت از «دواين جانسون» قهرمان سابق كشتي كج و بازيگر فيلم هايي از جمله «سلطان عقرب»، «سريع و خشمگين 5» و... استفاده كند.

هرکول هالیوود و رژیم غذایی عجیبش!

هرکول هالیوود و رژیم غذایی عجیبش!

هرکول هالیوود و رژیم غذایی عجیبش!

هرکول هالیوود و رژیم غذایی عجیبش!

اما احتمالا جالب ترين عكس ها مربوط به برنامه غذايي راك باشد. در رژيم غذايي 22 هفته اي «راك» كه بنا به گفته او 7 وعده در روز است، سفيده تخم مرغ، جو دوسر، مارچوبه، كلم بروكلي، سيب زميني پخته، گوشت، مرغ، ماهي، قارچ و جوانه گندم ديده مي شود. پس از انتشار برنامه غذايي «راك» كه بسيار در شبكه هاي اجتماعي و به خصوص توييتر فعال است، عكس بسته هاي اين رژيم غذايي را هم بر روي صفحه خود قرار داده است.

هرکول هالیوود و رژیم غذایی عجیبش!

«هركول: جنگ هاي تراسيان» به كارگرداني «برت راتنر» در حال ساخت است و قرار است 25 جولاي سال 2014 به سينماها بيايد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.