سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: 8 سال کار احمدی نژاد معادل 27 سال بود؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: محمود احمدي نژاد ظهر شنبه در مراسم افتتاح چند طرح عمراني و صنعتي در استان زنجان افزود: طي هشت سال فعاليت دولت نهم و دهم معادل و در برخي بخش ها چندين برابر سال هاي قبل از آن در كشور كار انجام شده است.

وی ادامه داد: امروز خدا را شاکريم که ملت ايران مؤمن و عاشق به امام بوده و به عشق رسيدن به امام و به کرسي نشاندن حاکميت او انقلاب تاريخي را در جهان برپا کرده و امروز با آرمان امام و شهدا به دنبال استقرار حکومت يگانه عالم به دست امام عصر(عج) هستند.

احمدي نژاد افزود: كار جمعي براي رضاي خدا و با رويكرد عدالت موجب بركت، رشد و توسعه است.

رئیس جمهور يادآور شد: اين ميزان كار انجام شده بدون اينكه درآمد كشور تغييري يافته باشد مرهون تلاش هاي گروهي متعهد و پاك براي خداوند و در جهت استقرار عدالت در زمين است كه موجب بركت و بازشدن خزائن الهي بر روي انسانها شده است.

احمدي نژاد افزود: ملت ايران مومن و آشنا به امام هستند و با عشق رسيدن به امام و به كرسي نشاندن حاكميت امام عصر (عج) عظيمترين انقلاب را به پا كردند و امروز نيز با پرچم آرمانهاي شهدا و امام راحل به دنبال استقرار حكومت جهاني به دست يگانه منجي عالم هستند.

وي همچنين با اشاره به فعاليتهاي انجام شده در بخش هاي مختلف كشور سرعت حركت استان زنجان به سوي رشد و توسعه را بسيار خوب خواند و گفت: بايد با همت بلند و تداوم تلاش ها، سرعت پيشرفت استان حفظ و بيش از پيش افزايش يابد.

رئیس جمهور افزود: سرعت حرکت استان زنجان در عرصه هاي گوناگون به ويژه علم و فناوري و صنعت و معدن بسيار خوب بوده و اقدامات گسترده اي در حال انجام است که بايد اين شتاب، سرعت و پيشرفت را حفظ کنيم.

احمدي نژاد استان زنجان را ديار غيرت، نجابت، سختکوشي، مهرباني و ايمان هاي مستحکم دانست و افزود: مردمان زنجان در طول تاريخ با عشق به ارزش هاي الهي در اين خطه ايستاده و از موجوديت و استقلال ايران و فرهنگ اسلام ناب، عزت و عظمت ملت صيانت کرده اند.

وي با اشاره به بهره برداري از پروژه هاي عمراني و صنعتي از جمله سد تالوار، واحدهاي مسکن مهر و کارخانه توليد محصولات بهداشتي و ديگر پروژه هايي که تا امروز به طور همرمان در استان افتتاح شده گفت: تاريخ زنجان سرشار از افتخارآفريني بوده به گونه اي که در دوران انقلاب و پس از از آن تا به امروز، مردم اين ديار در صحنه هاي گوناگون پيشگام بوده و در عرصه هاي توليد، عمران و آباداني نيز اين چنين هستند.

رييس جمهور در پاسخ به اين سوال که چگونه مي شود طي مدت 8 سال معادل 27 سال پيش از آن کار کرد، با وجود اينکه درآمد کشور بيشتر نشده و چه بسا کمتر از گذشته بوده و به همان ميزان گذشته نفت کشور فروخته مي شود، در توجیه این مسئله گفت: ارزش نفتي که امروز فروخته مي شود، در بازارهاي جهاني بسيار کمتر از آني است که در گذشته به دست مي آمد.

احمدي نژاد افزود: دليل انجام اين همه خدمات و کار گسترده برکتي است که اين اقدامات نمود پيدا کرده است، چرا که زماني که جمعي همدل، پاک و پاکدست براي خدا و براي استقرار عدالت، کار و تلاش مي کنند، اقدامات آنها به خزائن الهي گره خورده و برکت پيدا خواهد کرد.

رئیس جمهور با اشاره به وجود ذخاير ارزنده در کشور بويژه در کوير مرکزي گفت: هنوز درهاي ذخاير عالم آنطور که بايد به روي انسان باز نشده با وجود اينکه استعدادهاي فراواني در دل اين خاک وجود دارد.

احمدي نژاد با بيان اينکه زماني عدالت در زمين محقق مي شود که مولود نيمه شعبان در جهان مورد توجه قرار گيرد و همه مردم خواهان او باشند، گفت: روزگاري ظالمان و خودخواهان نسبت به امامان بي توجهي کرده و آنان را کنار گذاشتند که به واسطه اين عمل درهاي لطف خدا بسته شد، اما لطف خدا زماني برخواهد گشت که انسان ها دوباره به امام و حقيقت او بازگردند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.