چهارشنبه ۲۴ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: استقبال ایران از پیشنهاد مقامات آمریکایی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: وزیر امور خارجه کشورمان درباره اخبار منتشر شده از سوی مقامات آمریکایی مبنی بر تمایل برای بازگشایی خط پروازی مستقیم بین ایران و آمریکا، گفت: ما درباره این که برای شهروندان ما هواپیمایی بین دو کشور تبادل شود مشکلی نداریم، خود آن ها مشکل داشتند.

ما از پیشنهاد هر کشوری که آمادگی داشته باشد این روابط را ایجاد کند استقبال می کنیم. ما ایرانی های زیادی آن جا داریم که این تسهیلات خوبی هم برای ایرانی ها خواهد بود که بتوانند به راحتی رفت و آمد کنند.

وزیر امور خارجه کشورمان عصر چهارشنبه در حاشیه رونمایی از کتاب گنجینه جاودانه تاجیکان در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که آیا از این موضوع استقبال می کنید؟ گفت: بله، ما مشکلی نداریم.

او در ادامه در پاسخ به سوالی درباره مصر اظهار کرد: دشمنان مصر در تلاشند آرامش و انسجامی که در بین ملت مصر وجود دارد را بر هم بریزند. امیدواریم مسوولان مصر هوشیار باشند و نگذارند بدخواهان ملت مصر با ایجاد فتنه مصر را دستخوش ناآرامی و گرفتاری کنند.

صالحی هم چنین درباره تحولات اخیر در قطر نیز خاطرنشان کرد: امیدواریم با تغییراتی که در قطر رخ داده است بازبینی جدی در سیاست های قبلی قطر ایجاد شود به ویژه با تحولات منطقه به ویژه در موضوع محوری سوریه نیز این تحولات در نظر گرفته شود.

وزیر امور خارجه کشورمان درباره اظهارات اخیر وزیر خارجه عربستان مبنی بر این که نمی توانیم در قبال اقدامات ایران در سوریه سکوت کنیم، گفت: اظهارات وزیر خارجه عربستان مملو از تناقض است. با در نظر گرفتن احترام به وی، اما اگر خودشان اظهارات شان را بررسی کنند می بینند که تفاوت ها آن چنان مشهود است که ضرورت ندارد ما بخواهیم اظهارنظر کنیم.

امیدواریم آن ها به گونه ای موضع گیری کنند که شاهد تقویت روابط باشیم نه این که باعث دوری از یکدیگر شود. ما تلاش مان را می کنیم که دو کشور به یکدیگر نزدیک تر شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.