شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تفریح مرگبار در شهربازی اردبیل +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: شكسته شدن يك دستگاه رنجر در مجتمع تفريحي «شورابيل» اردبيل سبب مرگ يك تن و جراحت سه تن ديگر شد.

پارسي، كارشناس مسئول اورژانس اردبيل در تشريح جزئيات اين خبر گفت: وقوع اين حادثه در ساعت 23:4 چهارشنبه شب به سامانه 115 اردبيل اطلاع داده شد كه در پي آن چهار دستگاه آمبولانس به محل حادثه واقع در مجتمع تفريحي شورابيل اردبيل اعزام شدند.

وي ادامه داد: پس از حضور تكنيسين هاي اوراژانس در محل آنان با يك دستگاه رنجر شكسته رو برو شدند كه داخل آن سه تن گرفتار بودند.

پارسي با بيان اينكه يكي از سرنشينيان دستگاه رنجر در دم فوت كرده بود گفت: سه مصدوم ديگر نيز توسط آتش نشانان از داخل دستگاه خارج و به عوامل اورژانس تحويل داده شدند كه دو نفر از آنان به شكل سرپايي درمان و يك تن ديگر نيز كه احتمال تروماي چشم و شكستگي پا در وي وجود داشت به بيمارستان فاطمي اردبيل منتقل شد.

كارشناس مسئول اورژانس اردبيل مشخصات فرد فوت شده را مردي حدودا 22 ساله اعلام كرد و گفت: سه مصدوم ديگر نيز مرد با ميانگين سني 20 تا 23 سال بودند.

به گفته پارسي عوامل اورژانس پس از حضور در محل اقدامات كنترل راه هوايي، اكسيژن تراپي، آتل گيري، پانسمان و ... را در همان محل حادثه روي مصدومان انجام دادند.

تاكنون هيچ يك از عوامل انتظامي و مسئولان شهرداري در مورد اين حادثه پاسخگو نبوده اند.

تفریح مرگبار در شهربازی اردبیل +عکس

تفریح مرگبار در شهربازی اردبیل +عکس

تفریح مرگبار در شهربازی اردبیل +عکس

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.