يكشنبه ۶ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پیروزی تیم ملی والیبال ایران در مقابل ایتالیا ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

تیم ملی والیبال ایران با شکست دادن ایتالیا در لیگ جهانی، جهان والیبال را به شگفتی واداشت. مسابقه تیم های ایران و ایتالیا در چارچوب مسابقات لیگ جهانی والیبال با برتری 3 بر 1 ایران به پایان رسید. پیروزی ایران بر ایتالیا، مهمترین پیروزی در تاریخ والیبال ایران است. تیم ملی ایتالیا با 8 بار قهرمانی در لیگ جهانی والیبال، پس از برزیل پرافتخارترین تیم این مسابقات است

ایران در دو ست اول بر ایتالیا غلبه کرد . در ست سوم ایتالیا بر ایران غلبه کرد ولی در ست آخر با بازی نفس گیر و دیدنی از تیم ملی خوب کشورمون توانست یک حریف قدرتمند را شکست دهد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.