چهارشنبه ۲۷ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نحوه ثبت‌ نام در برنامه پزشک خانواده تهران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: معاون فنی مرکز توسعه شبکه وزارت بهداشت چگونگی ثبت نام مردم و پزشکان را در برنامه پزشک خانواده تهران اعلام و تشریح کرد.

دکتر سیدرضا مظهری در نشست خبری که روز پنجشنبه با حضور وزیر بهداشت درباره برنامه پزشک خانواده تهران در وزارت بهداشت برگزار شد، گفت: سامانه برنامه پزشک خانواده چند سالی است که ایجاد شده و بر اساس نظرات سازمان های بیمه گر اصلاحات لازم بر روی آن صورت گرفته است. هم اکنون 460 سامانه به هم پیوسته در کشور فعالند و پرداخت های پزشکان خانواده استان های فارس و مازندران با استفاده از اطلاعات این سامانه صورت می گیرد.

وی افزود: تاکنون اطلاعات مربوط به 31 میلیون و 928 هزار و 188 نفر از ایرانیان توسط ارائه دهندگان خدمات به این سامانه وارد شده است.

وی با بیان اینکه فعالیت این سامانه از حدود یک سال گذشته سرعت بیشتری گرفته است، ادامه داد: تاکنون 9 میلیون و 403 هزار و 703 نفر ، پزشک خانواده خود را در این سامانه انتخاب کرده اند.

معاون فنی مرکز توسعه شبکه وزارت بهداشت اولین اقدام پس از انتخاب پزشک خانواده را انجام ویزیت پایه عنوان کرد و گفت: ویزیت پایه یک اقدام درمانی نیست، چرا که تمام مردم اعم از بیمار و سالم باید تحت انجام ویزیت پایه کامل قرار گیرند و بر اساس آن شناسنامه سلامت برای افراد پر می شود.

وی با بیان اینکه ویزیت پایه در هفت سرفصل باید انجام شود، افزود: تاکنون ویزیت پایه برای 500 هزار نفر در کشور انجام شده است و طی آن 21 میلیون دیتای اطلاعاتی مربوط به سلامت افراد وارد سامانه شده است.

مظهری افزود: تاکنون بیش از 54 هزار پزشک عمومی با ارائه مدارک و اسناد برای اجرای برنامه پزشک خانواده در کشور اعلام آمادگی کرده اند که 2744 نفر از آنها مربوط به شهر تهران است.

وی درباره چگونگی ثبت نام مردم در برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع در تهران، گفت: مطب ها و مراکز مجری پزشک خانواده با نصب تابلو یا پارچه نوشته بر سر در مطب یا پایگاه مجری پزشک خانواده، برای ثبت نام از جمعیت مورد نظر اعلام آمادگی می کنند. همچنین اطلاع رسانی در زمینه اینکه چه مراکزی مشمول ارائه خدمات پزشک خانواده هستند را از طریق سایت www.1590.ir خواهیم داشت. پزشکان عمومی نیز می توانند با مراجعه به همین سایت در برنامه پزشک خانواده ثبت نام کنند.

در ادامه مهندس میردامادی که پیش از این طراحی سامانه هدفمندی یارانه ها را بر عهده داشت، درباره تدابیر اتخاذ شده برای طراحی سامانه پزشک خانواده تهران نیز گفت: قرار نیست معجزه ای اتفاق افتد، تنها می خواهیم پول مردم به راحتی در اختیار آنها قرار گیرد. نباید مردم معطل اقدامات ادارات بمانند. این موضوع کار سختی نخواهد بود، فرمول آن هم سخت نیست .

وی افزود: در این زمینه تنها شماره حساب پزشکان را می گیریم و حق آنها مستقیما به خودشان پرداخت خواهد شد و پس از حصول نتایج این روش، اقدامات مربوط به پرداختی ها به پاراکلینیک ها را نیز از طریق این سامانه پیگیری خواهیم کرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.