دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: عربستان تهدید به ترک المپیک کرد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ورزش 3: عربستان در پي اعلام ممنوعيت استفاده از حجاب توسط جودوکار زن اين کشور تهديد کرده است که بازي هاي المپيک 2012 لندن را ترک خواهد کرد.

عربستان مي گويد در صورتي در بازي ها مي ماند که ''وجدان شهرخاني'' جودوکار زن اين کشور بتواند با روسري در مسابقات شرکت کند.

به نقل از ايرنا،اين جودوکار 18 ساله يکي از دو عضو تيم زنان عربستان در المپيک لندن 2012 است که  فدراسيون بين المللي جودو اعلام کرده است نمي تواند با روسري مسابقه بدهد.

اکنون کميته بين المللي المپيک جلسه اضطراري را با مقامات کميته المپيک عربستان و فدراسيون بين المللي جودو تشکيل خواهد داد تا مانع از انصراف عربستان از شرکت در بازي ها شود.

سخنگوي کميته بين المللي المپيک در اين باره اعلام کرد: ما از ناخرسندي عربستاني ها مطلع شديم و به همين دليل نشست فوق العاده اي را براي حل اين مشکل در دو روز آينده تشکيل خواهيم داد.

اين مساله به دليل ماه ها تلاش ''ژاک روگ'' رييس کميته بين المللي المپيک براي راضي کردن مقامات عربستان و حضور زنان اين کشور در بازي هاي المپيک لندن، از حساسيت خاصي برخوردار است.

عربستان يکي از شروط خود براي حضور زنان را پوشش اسلامي آنها در جريان مسابقات قرار داده بود.

فدراسيون بين المللي جودو در حالي استفاده از روسري در حين مسابقات را به دليل حفظ ايمني بازيکنان ممنوع کرده است که فدراسيون هاي جودو در آسيا به زنان مسلمان اجازه داده اند، با حجاب در مسابقات شرکت کنند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.