دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تغییر شرایط پذیرش بدون آزمون دانشجو در مقاطع تحصیلی بالاتر ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: مديركل دفتر برنامه ريزي آموزش عالي و دبير شوراي هدايت استعدادهاي درخشان از ابلاغ آيين نامه ارائه تسهيلات به برگزيدگان علمي براي ورود به دوره هاي تحصيلي بالاتر خبر داد و گفت: بر اساس اين آيين نامه دانشجويان مي توانند با لحاظ شرايطي بدون آزمون به مقطع كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكتري راه يابند.

دكتر سعيد قديمي صبح امروز در نشست خبري كه در محل وزارت علوم برگزار شد، با بيان اينكه از آيين نامه قبلي استعدادهاي درخشان حدود پنج سال مي گذرد، گفت: آيين نامه قبلي مربوط به سال 86 بود كه با توجه به ضرورت هايي و تغيير نيازها همچون جدي شدن بحث دكتري و غيره، آيين نامه جديد پس از بازنگري ابلاغ شده است كه دانشگاه ها از مهرماه سال جاري بر اساس آيين نامه جديد دانشجو پذيرش مي كنند.

وي خاطر نشان كرد: در آيين نامه جديد ورود بدون آزمون به دوره كارداني حذف شده است و شرايطي براي ورود دانشجويان به مقاطع كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكتري تعيين شده است.

به گفته قديمي، دانشجويان براي اطلاع از شرايط ورود بدون آزمون در مقاطع بالاتر مي توانند به سايت وزارت علوم به نشاني www.msrt.ir مراجعه كنند.

دبير شوراي هدايت استعدادهاي درخشان وزارت علوم با بيان اينكه برگزيدگان علمي براي ورود به مقاطع بالاتر مازاد بر ظرفيت دانشگاه ها تعيين مي شوند، تصريح كرد: بر اين اساس هر دانشگاهي مي تواند 20 درصد ظرفيت هر رشته خود را به دانشجويان استعداد درخشان اختصاص دهد.

وي با اشاره به آماري كه مربوط به سال 87 تا 89 است، گفت: بر اين اساس 47 هزار و 700 نفر بدون كنكور و از طريق تسهيلات برگزيدگان علمي به مقاطع بالاتر راه يافته اند كه بر اين اساس 29 هزار نفر مربوط به مقطع كارشناسي، 13 هزار و 500 نفر مربوط به مقطع كارشناسي ارشد و 4 هزار و 200 نفر مربوط به مقطع دكتري است.

مديركل دفتر برنامه ريزي آموزش عالي خاطر نشان كرد: در سال گذشته 4 هزار و 500 نفر از دانشجويان برگزيده علمي بدون آزمون به مقاطع بالاتر راه يافتند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.