پنجشنبه ۲۸ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تأثیر گذارترین چهره‌ سال معرفی شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: طبق فهرست سالانه ی مجله «فوربز»، اپرا ونیفری باز هم قدرتمندترین و تأثیرگذارترین شخصیت شناخته شده ی جهان است.

مجله اقتصادی «فوربز» هر سال فهرستی از 100 چهره ی سرشناس تأثیرگذار در جهان را منتشر می کند؛ امسال نام اپرا وینفری مجری، باسابقه و سیاهپوست آمریکا، برای پنجمین بار در صدر این جدول به چشم می خورد.

وینفری که چهره ای شناخته شده در تلویزیون آمریکا محسوب می شود، طی سال های اخیر شبکه تلویزیونی خود را نیز راه اندازی کرده و به موفقیت بین المللی خود افزوده است.

فهرست 100 عنوانی «فوربز» براساس میزان درآمد و تأثیرگذاری در رسانه های جهانی تنظیم می شود. سال گذشته «جنیفر لوپز» جایگاه نخست را در دست داشت. این هنرپیشه و خواننده امسال به رتبه ی دوازدهم جدول نزول کرده است.

تأثیر گذارترین چهره‌ سال معرفی شد

اپرا وینفری که مصاحبه ی جنجالی اش با «لنس آرمسترانگ» به شهرت جهانی او افزود، طی 12 ماه گذشته 77 میلیون دلار درآمد کسب کرده است. «مدونا» و «استیون اسپیلبرگ» با کسب درآمدی 125 و 100 میلیونی از این لحاظ بالاتر از این مجری پرطرفدار قرار دارند.

«لیدی گاگا» با افزودن 80 میلیون دلار به درآمد پیشینش مقام دوم را در رده بندی «فوربز» دارد. پس از او نام اسپیلبرگ کارگردان مطرح هالیوودی و سپس «بیانسه» و «مدونا» در این جدول به چشم می خورد.

به گزارش بی.بی.سی، «تیلور سوییفت» خواننده ی23 ساله و «بن جووی» خواننده ی راک هم ششمین و هفتمین جایگاه را در این رده بندی از آن خود کرد ه اند.

«راجر فدرر» تنیسور مشهور، هشتمین چهره ی تاثیرگذار جهانی در سال گذشته لقب گرفته است.

«جاستین بیبر» خواننده هم جوانترین عضو این فهرست 100 عنوانی است که در رتبه نهم قرار گرفته است.

از چهره های جدیدی که به فهرست سالانه ی «فوربز» راه یافته اند می توان به «جنیفر لارنس» اشاره کرد، که در جایگاه چهل ونهم نشسته است.

«هیو جکمن» هنرپیشه ی معروف فیلم های «وولورین» و «مردان مجهول» نیز رتبه ی یازدهم جدول تاثیرگذارترین شخصیت های سال را به دست آورده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.