شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تقلب فرزند نماینده ترکیه در کنکور ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: پسر 21 ساله یکی از نماینده های ترکیه اخیرا با اتهام تقلب در آزمون ورودی (YLS) دانشگاه های این کشور روبرو شده است.

«ایوب اوغلو» متهم است فرد دیگری را به جای خود برای شرکت در آزمون فرستاده است.

فردی که به جای نامبرده در آزمون شرکت کرده با ارائه عکس خود اما با هویت ایوب اوغلو نسبت به دریافت مجوز آزمون اقدام کرده است.

این تقلب هنگامی برملا شد که یکی از مراقبان از ایوب تقلبی، کارت شناسایی خواست و او با دستپاچگی کارت شناسایی ایوب اوغلوی اصلی را ارائه می کند که مسئول آزمون پس از تطبیق عکس کارت شناسایی و مجوز آزمون، متوجه عدم تطابق این دو عکس می شود. به دنبال کشف این تقلب فرد و ایوب اوغلو بازداشت شدند.

پرونده متخلفان پس از رای نهایی دادگاه به مرکز آزمون و پذیرش دانشجویان ترکیه (OSYM) ارجاع شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.