"> دام دختر 21 ساله برای فوتبالیستهای مشهور
جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دام دختر 21 ساله برای فوتبالیستهای مشهور ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه تماشا: حتما خبرهای منتشر شده در خصوص "وین رونی" و ارتباط او با یک دختر ۲۱ساله را خوانده و شنیده اید. "رونی" با دختری به نام "جنیفر" به مدت ۴ ماه در ارتباط بوده و همین امر موجب شد که همسرش تلاش خود را برای جدایی از وین رونی آغاز کند. اما نکته ای که در این مطلب به آن اشاره می کنیم مربوط است به دختری به نام جنیفر است که میتواند آبروی بسیاری از بازیکنان مشهور فوتبال را ببرد.

نکته نخست در خصوص جنیفر خانواده بسیار ثروتمند اوست بطوریکه پدرش عضو یک شرکت نفتی است و مادرش هم فرد ثروتمندی است. حالا با داشتن چنین خانواده ای چرا او خواهان ارتباط با افراد مشهور و دریافت پول از آنهاست؟! سوالی که بسیاری از سایت ها و روزنامه های خارجی آن را مطرح کرده اند.

دوستان "جنیفر" صحبت های بسیاری درمورد او مطرح کرده اند. به گفته یکی از دوستانش : هیچ محدودیتی برای جنیفر وجود ندارد، اگر او را اذیت کنید، مطمئن باشید که زندگی شما را از بین خواهد برد. یکی دیگر از دوستانش می گوید: او یک دختر وحشی و همیشه مست بود. در مهمانی ها بگونه ای مشروب مصرف می کرد که همواره مجبور بودیم جنیفر را به بیمارستان برسانیم.

دام دختر 21 ساله برای فوتبالیستهای مشهور - Bartarinha.IR | برترین ها

به گفته یکی دیگر ار دوستانش: هیچ کدام از اعضای خانواده جنیفر از کارهای او با خبر نبوده اند و نمی دانستند که او با فوتبالیستها در ازای دریافت پول رابطه جنسی برقرار می کند. نکته عجیب درمورد جنیفر این است که تا قبل از ۱۴سالگی دختر خوبی بوده و در یک مدرسه کاتولیک درس می خوانده است.

بر اساس گزارشها مشکلات جنیفر از زمانی شروع شد که پدرش به دلیل شغل دائما در سفر بود و فرزندانش درخانه تنها بودند و وقتی که والدین شان نبودن در آنجا مهمانی برگزار می کردند. جنیفر در ۱۶سالگی با مواد مخدر آشنا می شود و وقتی که فقط ۱۷سال سن داشت با ال حاجی دیوف بازیکن مشهور فوتبال رابطه برقرار می کند و ۲۰۰پوند از او دریافت می کند.

علاوه بر "وین رونی" "فردیناند" ، "بالوتلی" و "ال حاجی دیوف" فوتبالیست های دیگری نیز با او ارتباط داشته اند که گفته می شود تعداد آنها به ۱۳نفر می رسد . حالا این تمام این افراد نگران هستند که این دختر ۲۱ساله افشاگری کند و نام تمام آنها را اعلام بکند! پس از این اتفاقات و رسوایی ها ، پدر و مادر جنیفر اعلام کردند که دیگر او را به فرزندی قبول ندارند و به هیچ وجه حاضر به پذیرش او نخواهند بود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.