يكشنبه ۶ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید



 

::::: آپارتمان‌ های اجاره‌ ای با ویژگی «رهن کامل» ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه دنیای اقتصاد: طی یکی دو روز گذشته، رییس اتحادیه کشوری مشاوران املاک اظهار کرده بود امیدوار است که همه صاحبان املاک تا حد امکان تلاش کنند قراردادهای اجاره مسکن را با مستاجران فعلی تمدید کنند.

کنایه مصطفی قلی خسروی نشان از وضعیت نابسامان نرخ های اجاره واحدهای مسکونی دارد که این روزها این ارقام عرضه شده به بازار اجاره اغلب مستاجران را سردرگم کرده است.

وی در ادامه تاکید کرده است امیدوار است که با تداوم گسترش ساخت مسکن استیجاری در سال های آینده بتوانند بازار اجاره مسکن را ساماندهی کنند و این موضوع نشان دهنده این مساله است که به موجران برای کاهش اجاره بها نمی توان امیدوار بود و بسنده کرد و دولت باید اقدامی جهت ارزانی نرخ های اجاره مسکن در نظر بگیرد.

این روزها برخی از بنگاهداران مسکن و از سوی دیگر عده ای از مستاجران براین امید هستند که با شروع تابستان بازار خرید و فروش واحدهای مسکونی رونق بگیرد تا بلکه عده ای از خریداران به دلیل کمبود بودجه واحدهای خریداری شده خود را به بازار اجاره با شرایط رهن کامل عرضه کنند.

در حال حاضر در بین فایل های اجاره واحدهای مسکونی، فایل هایی به چشم می خورند که با شرایط رهن کامل و فوری به متقاضی واگذار خواهد شد.

عجله این دسته از مالکان و تاکید بر غیر قابل تبدیل بودن شرایط پرداخت اجاره حاکی از حضور مالکان پول لازم در بازار اجاره است.

ستون امروز نبض بازار به معرفی تعدادی واحد مسکونی با شرایط رهن کامل پرداخته که به این شرح است:

آپارتمان‌ های اجاره‌ ای با ویژگی «رهن کامل»

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.