جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: 5 راز فوتبالی که تا ثانیه آخر فاش نشد +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: پس از آنکه کارلو آنچلوتی پس از ماه ها گمانه زنی در نهایت سرمربی رئال مادرید شد، به رازها ی فوتبالی می پردازیم که تا ثانیه های آخر فاش نشدند.

کارلو آنچلوتی روز سه شنبه به عنوان سرمربی فصل آینده رئال مادرید انتخاب شد تا جانشین ژوزه مورینیو پرتغالی شود. قرارداد او سه ساله است و پس از فابیو کاپلو به دومین سرمربی ایتالیایی مادریدی ها تبدیل شده است.

حضور آنچلوتی در سانتیاگو برنابئو پس از مدت ها شایعه پراکنی و حضور پر رنگ رسانه ها در دامن زدن به گمانه زنی ها صورت گرفت. همه انتظار این انتقال را داشتند ولی تا دقیقه آخر که رئالی ها در سایت رسمی خود خبر حضور وی در این تیم را اعلام کنند، هیچکس از هیچ چیزی خبر نداشت.

در زیر به تعدادی از انتقال های دنیای فوتبال اشاره می شود که به مانند انتقال «کارلتو» تا دقیقه پایانی و پیش از اعلام رسمی، هیچکس از آنها خبر نداشت.

1. لوکاس پودولسکی به آرسنال - 2012

پس از آنکه در پنجره نقل و انتقال های زمستانی پودولسکی و باشگاه کلن آلمان به هیچ توافقی برای تمدید قرارداد دست نیافتند، همه پیش بینی می کردند که مهاجم ملی پوش ژرمن ها این تیم را ترک خواهد کرد ولی به یک باره در 30 آوریل (10 اردیبهشت) باشگاه آرسنال اعلام کرد با پودولسکی قرارداد امضای کرده است. تعجب همه از این بود که در چهار ماه پیش از آن، هیچ خبری در روزنامه ها در مورد احتمال انتقال وی به آرسنال چاپ نشده بود.

5 راز فوتبالی که تا ثانیه آخر فاش نشد +عکس

2. ژوزه مورینیو به چلسی - 2013

بازگشت آقای خاص به استمفورد بریج به اندازه انتخاب او به عنوان سرمربی چلسی در سال 2004 عجیب نبود زیرا همه از ماه ها پیش می دانستند که او به چلسی بازمی گردد. این را رافائل بنیتس، سرمربی اسپانیایی و موقت آبی ها نیز می دانست اما هیچکس نمی توانست از حضور قطعی مورینیو در چلسی صحبت کند.

5 راز فوتبالی که تا ثانیه آخر فاش نشد +عکس

3. کریستیانو رونالدو به رئال مادرید - 2009

با اینکه ستاره پرتغالی اعلام کرده بود دوست دارد در اولدترافورد بماند و الکس فرگوسن هم گفته بود که به رئال مادرید حتی یک ویروس هم نخواهد فروخت ولی شایعه هایی که پیرامون این بازیکن به وجود آمد بسیار زیاد بود. او در نهایت شگفتی و بر خلاف باور بسیاری یونایتد را با 80 میلیون پوند ترک کرد و به سانتیاگو برنابئو رفت.

5 راز فوتبالی که تا ثانیه آخر فاش نشد +عکس

4. روبرتو مانچینی به منچسترسیتی - 2009

مارک هیوز بخت برگشته درست دو ساعت پس از پیروزی منچسترسیتی مقابل ساندرلند از ورزشگاه اتحاد اخراج شد و بلافاصله روبرتو مانچینی جای وی را گرفت. این یکی از سریع ترین جانشینی های مربیان در دنیای فوتبال است.

5 راز فوتبالی که تا ثانیه آخر فاش نشد +عکس

5. فهرست بازیکنان دعوت شده به تیم ملی انگلیس

با توجه به ظهور توییتر و شبکه های اجتماعی، به شکل عمومی هیچ یک از خبرهای مربوط به بازیکنان دعوت شده از کسی پنهان نمی ماند. همسر، فرزندان و نامزدهای فضول آنها تمام خبرها را با سرعت زیادی در شبکه های اجتماعی منتشر می کردند ولی از سال 2010 تاکنون خبرهای مربوط به بازیکنان دعوت شده همواره تا دقیقه آخر محفوظ مانده است.

5 راز فوتبالی که تا ثانیه آخر فاش نشد +عکس

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.