دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید



 

::::: مشت و شمشیر ایرانی در دومین روز المپیک ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ورزش3: فردا (يکشنبه) در دومين روز از بازي هاي المپيک 2012 لندن تنها شمشيرباز و نخستين بوکسور ايراني براي روبرو شدن با رقباي خود به ميدان مي روند.

در رشته شمشيربازي و در اسلحه سابر، مجتبي عابديني از ساعت 14:20 به وقت تهران در نخستين مسابقه خود به مصاف فلورين زالومير از روماني مي رود.

از ساعت 11 به وقت لندن (2:30 بامداد دوشنبه به وقت تهران) نيز امين قاسمي پور نخستين مبارزه خود را با گابريل مائستره پرز از ونزوئلا برگزار مي کند.

دو ورزشکار ايراني در ورزشگاه ExCel به ميدان مي روند.

مشت و شمشیر ایرانی در دومین روز المپیک

مشت و شمشیر ایرانی در دومین روز المپیک

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.