چهارشنبه ۲۷ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مردی با وعده های عجیب ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

«راه اندازی پرواز مستقیم بین ایران و آمریکا» این خبری است که دیروز ابتدا خبرگزاری مهر منتشر کرد و بلافاصله در سایر سایت ها و خبرگزاری های داخلی بازتاب گسترده ای داشت. این خبر از زبان شخصی به نام «مجید جاودانی تبریزی» نقل شد که خود را نماینده وینابل (تنظیم کننده قوانین و مقررات دولتی ایالات متحده) در ایران معرفی کرده است.

به گفته او رایزنی های گسترده ای در واشنگتن صورت گرفته و در صورت موافقت ایران، با همکاری خطوط هوایی دلتای آمریکا و همای ایران این پرواز مستقیم برقرار می شود. نکته جالب اینجاست که با جستجو در سایت های بین المللی اثر از این «رایزنی های گسترده» پیدا نمی کنید و اینکه نام همین شخص قبلا در ماجرای واردات خودروهای آمریکایی به ایران هم به میان آمده بود.

مردی با وعده های عجیب

اگر کمی بیشتر این نام را در محتوای فارسی وب جستجو کنیم می بینیم مجید جاودانی تبریزی قبلا به نمایندگی از شرکت فیدال فرانسه گفته بود می تواند دریاچه ارومیه را زنده کند. او در هفتم اردیبهشت امسال از قول شرکت بلژیکی «ترکتبل» گفته بود «در طول سه سال می توان دریاچه ارومیه را احیا کرد و برای فاز اول این پروژه که شش ماه زمان می خواهد و فاز مطالعاتی است یک میلیون یورو لازم دارد.»

به نظر می رسدکه ما با یک پدیده رسانه ای طرف هستیم که هر از چندگاهی نام او در کشور با وعده های بزرگ مطرح می شود که دقیقا مشخص نیست تا چه میزان قابلیت اجرایی دارند. بهمن ماه سال گذشته هم او در گفتگو با خبرگزاری ها از تخلفات واردات خودرو در منطقه آزاد ارس خبر داده بود که با واکنش سازمان آزاد ارس مواجه شد. خبرگزاری فارس هم در جوابیه ای نوشت نظرات جاودانی تبریزی را به عنوان یک فعال حقوقی در یک نشست خبری برداشت و منتشر کرده است. او اخیرا به رئیس جمهور منتخب حسن روحانی هم پیام تبریک داده و برای همکاری با دولت تدبیر و امید اعلام آمادگی کرده بود. تا لحظه تنظیم این خبر تلاش های ما برای تماس با این فرد به نتیجه رسیده است و «هفت صبح» آماده است در روزهای آینده توضیحات او را در مورد فعالیت هایش در ایران منتشر کند.

منبع:مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.