چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: قیمت مسکن در نیمه شمالی تهران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه دنیای اقتصاد: با توجه به شواهد حاکم بر بازار مسکن کمترین بازه قیمتی که این روزها در بازار مسکن (در نیمه شمالی تهران) به ازای هر متر مربع از سوی فروشنده ها تعیین می شود، 4 میلیون تومان است!

البته قیمت مذکور تنها مربوط به یک سال ساخت معین، نیست بلکه ممکن است واحدهای مسکونی که با این بازه قیمتی ارزش گذاری می شوند نوساز یا حتی بیش از 15 سال ساخت باشند.

اگرچه سال گذشته قیمت هر متر مربع این دسته از واحدهای مسکونی بین 3 تا 4 میلیون تومان اعلام می شد، اما حال این بازه قیمتی از 4 تا 5 میلیون تومان تجاوز کرده است.

این در حالی است که معاملات به رغم افزایش این بازه قیمتی در سال جاری همچنان در رکود به سر می برد.

البته پیش بینی مشاوران املاک و سایر فعالان بازار مسکن برای ماه های آتی، بازگشت قیمت ها و ایجاد رونق نسبی در خرید و فروش مسكن است.

قیمت مسکن در نیمه شمالی تهران

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.