دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مبتلایان به ام‌ اس مجاز به روزه‌ داری هستند؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: يك متخصص مغز و اعصاب گفت: لازم است مبتلايان به ام اس كه شرايط روزه داري دارند سحري مصرف كنند، در طول روز بايد فعاليت كمتري داشته باشد و در محيط گرم حضور نيابند.

دكتر اميررضا عظيمي افزود: برخي از مبتلايان به ام اس بدون هيچ مشكلي اوايل ماه رمضان را روزه مي گيرند اما در ادامه دچار مشكل مي شوند بنابراين لازم است هر بيماري براي روزه داري با پزشك خود مشورت كند.

وي افزود: در صورتي كه بيماري شرايط خوبي دارد اما اگر پس از چند روز روزه داري احساس كرد كه با روزه  گرفتن برخي از علايم بيماري او تشديد مي شود، به عنوان نمونه گزگز دست او بيشتر مي شود، نبايد روزه بگيرد.

اين عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشكي تهران با بيان اينكه درباره تاثير روزه بر مبتلايان به ام اس تحقيقات كافي انجام نشده است، گفت: ثابت شده است كه هر گونه استرس بر وضعيت مبتلايان به ام اس تاثير منفي مي گذارد. گرسنگي طولاني مدت هم ممكن است موجب وارد شدن استرس به آنان شود.

وي به مبتلايان به ام اس توصيه كرد: چنان كه اين بيماران توان روزه گرفتن را در خود احساس مي كنند و بيماري آنها به طور كامل كنترل مي شود و پزشك معالج به آنها اجازه روزه داري مي دهد اقدام به انجام اين كار كنند.

عظيمي در پايان گفت: بيماراني كه بيماري شان هنوز به طور كامل كنترل نمي شود يا افرادي كه روزه داري باعث وخيم شدن حالشان و وارد شدن استرس به آن ها مي شود به هيچ عنوان روزه داري براي آنان توصيه نمي شود.

اگر بيماري تمايل زيادي به روزه داري دارد مي تواند تنها در روزهاي محدود و خاصي از ماه رمضان روزه بگيرد يا هر چند روز يك بار روزه داري كند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.