دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: میزان افزایش قیمت بلیت مترو و اتوبوس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران قیمت جدید بلیت های مترو را که از سوی شورای اسلامی شهر تهران تصویب شده تشریح کرد.

احسان مقدم، در این باره گفت: در راستای ابلاغ مصوبه شورای اسلامی شهر تهران و لازم الاجرا بودن آن برای شهرداری قیمت جدید بلیت های سال 92 مترو تهران و حومه از روز چهارشنبه 5 تیرماه اعمال می شود.

وی افزود: بر همین اساس قیمت بلیت تک سفره 4500 ریال و قیمت بلیت دو سفره 6500 ریال تعیین شده که از روز چهارشنبه 5 تیرماه و همزمان با آغاز حرکت های مسافری در تمامی ایستگاه ها و خطوط مترو تهران و حومه اعمال می شود.

به گفته مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران نرخ بلیت تک سفره و دو سفره در سال گذشته به ترتیب 3500 و 5500 ریال بوده است.

مشاور مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران با بیان اینکه بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران «کارت بلیت های اعتباری مبلغ دار» نیز شامل افزایش قیمت شده است، افزود: شهروندان می توانند همچنان از کارت بلیت های اعتباری مبلغ دار بدون محدودیت زمان بهره مند شوند.

مقدم اضافه کرد: به ازای فروش هر بلیت اعتباری مبلغ دار مبلغ 12000ریال به عنوان ودیعه به صورت نقدی از خریدار دریافت و بنا بر تقاضای وی میزان مبلغ درخواستی در کارت اعتباری شارژ می شود.

وی همچنین ادامه داد: کارت بلیت های اعتباری مبلغ دار هر 30 دقیقه یکبار قابل استفاده بوده و مخصوص یک نفر است.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران همچنین به مسافران توصیه کرد در صورت استفاده از کارت بلیت مبلغ دار در شبکه مترو حتما هنگام خروج از ایستگاه مقصد کارت خود را در دستگاه های کنترل ارائه کنند. چرا که در این صورت بهای طولانی ترین سفر از اعتبار کارت بلیت آنها کسر می شود.

ناحيه سفر

مسافت طي شده در مترو

مبلغ كسر از اعتبار بليت اعتباري مبلغ دار به هنگام خروج به ازاي

هر ناحيه

1

0 تا 10 كيلومتر

1545 ريال

2

10 تا 20 كيلومتر

1652 ريال

3

20 تا 30 كيلومتر

1908ریال

4

30 تا 40 كيلومتر

2069 ريال

5

40 تا 50 كيلومتر

2459 ريال

6

بيش از 50 كيلومتر

2459 ريال

همچنین در راستای اجرای مصوبات ابلاغی شورای اسلامی شهر تهران نرخ کلیه خطوط ناوگان عمومی و خصوصی پایتخت از مورخه چهارشنبه 92/4/5 به میزان میانگین 20 درصد افزایش خواهد یافت.

شرکت واحد اتوبوسرانی تهران اعلام کرد در راستای اجرای مصوبات ابلاغی شورای اسلامی شهر تهران نرخ کلیه خطوط ناوگان عمومی و خصوصی پایتخت از مورخه چهارشنبه 92/4/5 به میزان میانگین 20 درصد افزایش خواهد یافت.

بر اساس اعلام شرکت واحد اتوبوسرانی بدیهی است نرخ های جدید در داخل اتوبوس های شرکت واحد نصب و در معرض دید شهروندان قرار گرفته و دستگاه های کارت خوان نیز بر اساس نرخ های مصوب برنامه ریزی شده اند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.