دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: سفر پرهزینه و پر دردسر اوباما و خانواده اش ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

شبکه ایران: 26 ژوئن 2013 قرار است باراک اوباما به آفریقا سفر کند و به مدت یک هفته در آنجا بماند اوباما و خانواده اش قرار است در سفر به افریقا از آفریقای جنوبی، سنگال و تانزانیا دیدار کنند.

در این سفر صدها مامور مخفی آژانس امنیتی آمریکا او را همراهی می کنند. 56 خودرو شامل 14 لیموزین ضد گلوله و 3 کامیون حامل شیشه های ضد گلوله که قرار است در پنجره اتاق های هتلی که اوباما در آن اقامت دارد نصب شود به آفریقا می رود. همچنین جت های جنگنده در طول پرواز خانواده اوباما بر فراز هواپیمای آنها خواهند بود تا محافظت همه جانبه ای از آنها شود.

در زمانی که دولت فدرال آمریکا به خاطر رکود اقتصادی موجود در این کشور مجبور به کاهش بودجه برخی بخش ها شده است 100 میلیون دلار مبلغ سنگینی برای یک سفر یک هفته ای است و باراک اوباما و خانواده اش با این کار هزینه سنگینی بر دوش مالیات دهندگان آمریکایی می گذارند.

گفته می شود خانواده اوباما در ابتدا برنامه داشتند که حتی بیشتر از این مقدار را هزینه کنند آنها می خواستند با یک تور سیاحتی به مناطق زندگی حیوانات وحشی در تانزانیا رفته و از نزدیک حیوانات وحشی را ببینند و از آنجا که رفتن به این مناطق مستلزم استفاده از ماشین الات فوق ایمن است، طبیعتا هزینه های بالایی هم داشت. البته خانواده اوباما از تور سیاحتی حیات وحش تانزانیا صرف نظر کردند.

هر چند در گذشته نیز بسیاری از روسای جمهور آمریکا به خاطر هزینه های بالای سفرشان زیر ذره بین قرار می گرفتند اما سفر افریقای خانواده اوباما به شدت مورد انتقاد قرار گرفته زیرا او زمانی را برای سفر انتخاب کرده که بدهی های ملی کشورش در بالاترین سطح قرار دارد و کاهش بودجه در بخش های مختلف روی تمام اقشار جامعه آمریکایی اثر گذاشته است و آمریکایی ها با مشکلات اقتصادی متعددی دست و پنجه نرم می کنند.

کاخ سفید اما از سفر اوباما به آفریقا حمایت می کند و می گوید سفر به کشورهای آفریقایی آنهم در سطح عالی ترین مقام رسمی برای مردم آفریقا که اغلب نادیده گرفته می شوند بسیار حائز اهمیت است و برای وجهه بین المللی آمریکا نیز تاثیرات درازمدت و ماندگاری خواهد داشت.

بیل کلینتون نیز به خاطر مخارج بالایی که در سفر آفریقای خود در سال 1998 داشت مورد انتقاد قرار گرفت اما سفر کلینتون تنها 7/42 میلیون دلار هزینه داشت در حالی که سفر اوباما 100 میلیون دلار و یا حتی بیشتر هم هزینه خواهد داشت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.