جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: هنرمندان پیشکسوت حقوق ماهانه می گیرند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: به مناسبت نیمه شعبان حمایت عملی از هنرمندان پیشکوست آغاز شده و ماهیانه مبلغ ۱۵۰ هزار تومان به حساب این افراد واریز می شود.

سید محمد حسینی در مراسم افتتاحیه سی و یکمین دوره اردوهای تابستانی ویژه دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد که بعدازظهر دیروز با حضور حبیب الله عسگراولادی نماینده ولی فقیه در کمیته امداد، حسین انواری سرپرست کمیته امداد امام خمینی برگزار شد اظهار داشت: در سال های اخیر به جامعه بزرگ فرهنگی و هنری توجه بیشتری شده است و سعی شده در کنار برنامه های متعدد به این قشر توجه بیشتری شود.

وی اضافه کرد: تأسیس صندوق هنرمندان، اجرای بیمه تأمین اجتماعی و تکمیلی وهمچنین ایجاد مؤسسه هنرمندان پیشکسوت از جمله اقدامات انجام شده در این دوره بوده است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: به مناسبت نیمه شعبان حمایت عملی از پیشکسوتان هنر آغاز شده است بطوریکه به حساب هر یک از هنرمندان پیشکسوت 150 هزار تومان واریز خواهد شد که البته این کمک هزینه ناقابلی است.

وی اضافه کرد: مبلغ اشاره شده باری پیشکسوتان هنر و افرادی که سن آن ها بالای 60 سال است واریز خواهد شد که کمک جزئی در زندگی آن ها خواهد بود.

حسینی ادامه داد: طرح مستمری و طرح تکریم از دیگر طرح های انجام شده برای جامعه هنر است ضمن اینکه سعی می شود هزینه درمانی هنرمندان با سقف قابل توجهی تأمین شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: اساسنامه مؤسسه هنرمندان پیشکسوت آماده شده است به افراد بر اساس شرایط عضو آن می شوند ضمن اینکه تا به حالا بیش از 400 نفر عضو این مؤسسه شده اند.

وی در ادامه به برخی از برنامه های دولت دهم اشاره کرد و گفت: بنا داریم تا پایان این دولت تکریمی را از بزرگانی چون مشفق کاشانی در شهرستان کاشان و همچنین مرحوم آیت الله زنجانی انجام دهیم.

وی ادامه داد: بزرگترین نمایشگاه قرآن نیز طبق سنوات گذشته از آخرین جمعه شعبان افتتاح و تا آخرین روزهای ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت ضمن اینکه نمایشگاه و جشنواره بازی های یارانه ای نیز برگزار خواهد شد.

حسینی اضافه کرد: هم اکنون شاهد فعالیت کانون های فرهنگی و هنری در مساجد هستیم که 16 هزار کانون فرهنگی و هنری در ایام تابستان آماده ارائه خدمات به جوانان و نوجوانان هستند.

وی ادامه داد: خوشبختانه اقدامات خوبی در این چند ساله در حوزه فرهنگی انجام شده است و تلاش شده است از نظر کمی و کیفی برنامه های خود را گسترش دهیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اضافه کرد: تلاش مجدانه ای برای پرداخت وام مسکن به خبرنگاران انجام داده ایم که پیگیری های زیادی نیز از طریق شورای پول و بانک مرکزی و بانک های عامل انجام شده است که امیدواریم تا پایان دولت دهم وام مسکن خبرنگاران پرداخت شود.

به گفته حسینی میزان وام مسکن خبرنگاران حداقل 30 میلیون و حداکثر 50 میلیون تومان است که البته این وام فقط در حوزه احداث نیست و خبرنگاران می توانند در بخش خرید مسکن نیز استفاده کنند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: یکی دیگر از اقدامات انجام شده در این دوره پیشنهاد افزایش دریافتی کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که خوشبختانه رئیس جمهور نیز در این زمینه موافقت خود را اعلام کرده اند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.