شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: گرانترین سخنران جهان کیست؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

باشگاه خبرنگاران: رئیس جمهوری اسبق آمریکا همچنان عنوان گرانترین سخنران جهان را در اختیار دارد.

"بیل کلینتون" رئیس جمهوری اسبق آمریکا بیشترین دستمزد را برای سخنرانی در مراسم و برنامه های مختلف می گیرد. بر اساس این گزارش کلینتون با دریافت 500 هزار دلار برای 90 دقیقه سخنرانی، یکی از سخنرانان میلیونر در میان سیاستمداران سابق به شمار می رود.

گرانترین سخنران جهان کیست؟

هر چند دریافت مبالغ هنگفت به عنوان دستمزد در بین مقامات پیشین کشورهای غربی موضوع جدیدی نیست اما مبلغی که کلینتون دریافت می کند به مراتب بیشتر از میزان دریافتی مقامات سابق دیگر کشورها است. به عنوان مثال "گونتر بکشتاین" نخست وزیر پیشین ایالت بایرن برای هر یک ساعت سخنرانی 5 هزار یورو می گیرد. این میزان برای روسای جمهوری پیشین آلمان به 20 تا 25 هزار یورو در ساعت می رسد.

همچنین "یوشکا فیشر" وزیر خارجه اسبق آلمان در ازای هر ساعت سخنرانی 30 هزار یورو به دست می آورد. در این میان "گرهارد شرودر" صدراعظم پیشین آلمان با دریافت 50 تا 75 هزار یورو برای هر سخنرانی، گرانترین سخنران آلمانی لقب گرفته است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.