دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کرایه نام ایران تنها با 40 هزار دلار! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: دبير سابق انجمن صنايع نساجي با انتقاد شديد از چيني بودن لباسهاي ورزشكاران ايران در المپيك گفت: يك شركت چيني در ازاي پرداخت تنها 40 هزار دلار نام ايران را در بازيهاي المپيك كرايه كرده و براي خود تبليغ مي كند.

جمشيد بصيري تهراني با ابراز تاسف از عملكرد وزارت ورزش و جوانان در مورد ارائه سفارش ساخت لباسهاي ورزشكاران ايران در المپيك به يك شركت چيني گفت: اين شركت چيني در ازاي پرداخت تنها 40 هزار دلار به طرف ايراني لباس ورزشكاران ما را دوخته و در ازاي آن قرار شده كاروان ايران با لباسهاي اين شركت در المپيك رژه رفته و براي آن تبليغ كند.

او با طرح اين سوال كه آيا نام ايران تنها 40 هزار دلار مي ارزد و آيا نمي شد سفارش ساخت لباسهاي ورزشكاران ايران را در المپيك به توليدكنندگان داخلي داد؟ گفت: چين خودش بزرگترين خريدار ماشين آلات نساجي خارجي بوده و اين در حالي است كه از نام ايران براي تبليغ در المپيك سوء استفاده كرده است.

بصيري با بيان اين كه در ادوار گذشته المپيك نيز مسوولان ورزشي از اين دست اشتباهات مرتكب شده اند، عنوان كرد: تبليغ يك برند چيني در المپيك توسط كاروان ورزشي ايران بزرگترين توهين به ملت ايران است.

دبير سابق انجمن صنايع نساجي با اشاره به اين كه هم اكنون تعداد زيادي كارخانه  بزرگ توليد لباس ورزشي در كشور در حال فعاليت هستند، اظهار كرد: واقعا جاي تاسف است كه كاروان ورزشي ايران در المپيك به جاي پوشيدن لباس توليد داخل، لباس ساخت چين را بر تن دارد. اين در حالي است كه در سال توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني قرار بود بيشترين حمايت ممكن از محصولات توليد داخل انجام شود.

در همين حال خليل رحمتي، مديرعامل شركتي كه طي دو دوره المپيك آتن و پكن لباسهاي ورزشي ايران را توليد كرده بود، به خبرنگار ايسنا گفت: كميته المپيك در دوره گذشته از لباسهاي توليدي ما رضايت داشته و معلوم نيست كه چرا در اين دوره به توليدكنندگان داخلي براي توليد لباس ورزشكاران ايراني سفارش نداده است.

وي با بيان اين كه تعداد كارخانه هاي توليد لباس ورزشي در كشور به دليل نامناسب شدن فضاي كسب و كار كاهش قابل ملاحظه اي پيدا كرده است، گفت: ما هم اكنون لباسهاي سپاه را تامين مي كنيم. حال چطور مي شود كه مسئولان كميته المپيك كيفيت لباسهاي ورزشي توليد داخل را قبول نكرده اند؟!

نشريه رسمي اتاق بازرگاني، صنايع و معادن و كشاورزي ايران نيز در تازه ترين شماره خود طي گزارشي با ابراز تاسف از توليد لباسهاي كاروان ورزشي ايران در المپيك توسط يك شركت چيني نوشت: يكي از اصلي ترين راهكارهايي كه مسوولان وزارتخانه ورزش و جوانان مي توانستند ازطريق آن شعار امسال يعني توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني را محقق كنند، واگذاري كار توليد البسه ورزشكاران المپيكي به توليدي هاي داخلي بود.

هرچند كه مسوولان كميته ملي المپيك پيش از آغاز سال 1391 براي تهيه البسه ورزشكاران المپيكي اقدام كرده و در اين راستا با شركت چيني ERKE مذاكراتي ترتيب داده بودند، اما باز هم مي شد اميد داشت كه تمام البسه ملي پوشان كشورمان توليد اين شركت چيني نباشد.

جالب اينجاست كه اين شركت چيني كه تا شش ماه قبل بزرگترين شركت توليد پوشاك مارك آمريكايي نايك بود و بعد از قطع همكاري با اين شركت هم اكنون به صورت مستقل به فعاليتهاي خود ادامه مي دهد و با توافق صورت گرفته بين كميته ملي المپيك و اين شركت چيني قرار شده 1000 دست كامل لباس و مبلغ 40 هزار دلار بابت تهيه لباس تمريني كاروان ورزشي ايران در المپيك لندن از طرف اين توليدكننده به كميته پرداخت شود.

در همين حال وزير ورزش وجوانان در پاسخ به اين سوال كه چرا كه توليد پوشاك ورزشكاران المپيكي ايران به يك شركت چيني واگذار شده است؟ تنها به بيان اين جمله بسنده كرد كه "من از اين موضوع اطلاعي ندارم".

بهرام افشارزاده - دبير كميته ملي المپيك، نيز زماني كه از وي درباره البسه ورزشكاران المپيكي ايران سوال شد، اين موضوع را عنوان كرد كه تمام البسه توليد چين نخواهد بود.

به گفته وي، كت وشلورها توليد ايران بوده، اما لباس تمريني ورزشكاران از چين آمده است.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.