جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: میترا حجار و 3 فیلم تازه ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه ایران: ميترا حجار كه آخرين بار با «نارنجي پوش» روي پرده سينماها بود، اين روزها در فيلم «لاله» بازي مي كند.

اين بازيگر از ماه گذشته جلوي دوربين «لاله» رفته است كه با نام جديد «راننده» به كارگرداني اسدالله نيك نژاد ساخته مي شود.او فيلم «دلتنگي هاي عاشقانه» را هم براي رضا اعظميان بازي كرده كه فعلاً متوقف مانده است.

او سال گذشته در فيلم «خاكستر و برف» به كارگرداني روح الله سهرابي بازي كرده بود كه در جشنواره فيلم فجر به نمايش درآمد و فعلاً در نوبت اكران قرار دارد.ميترا حجار كه در سال 76 با «غريبانه» وارد سينما شد و با فيلم «متولد ماه مهر» جايزه سيمرغ بازيگري را دريافت كرد و مورد توجه قرار گرفت. او با سينماگراني همچون رسول ملاقلي پور، بهرام بيضايي، احمدرضا درويش، مسعود كيميايي و... همكاري كرده است.

جهانگير الماسي روي صندلي كارگرداني

جهانگير الماسي كه به عنوان بازيگر سينما شناخته مي شود، پس از سال ها تلاش براي ورود به عرصه كارگرداني بالاخره امسال موفق شد نخستين فيلم خود «رنج و سرمستي» را جلوي دوربين ببرد.الماسي كه از سال 63 و با «ريشه در خون» وارد سينما شد، پس از 29 سال روي صندلي كارگرداني نشست و «رنج و سرمستي» را جلوي دوربين برد كه همچنان ضبط آن ادامه دارد.

از اين بازيگر فيلم «دايناسور» به تازگي وارد شبكه نمايش خانگي شده است. او در سال 86 اين فيلم را براي پرويز شيخ طادي بازي كرده بود.الماسي پس از اين فيلم بيشتر تلاش و وقتش صرف بازي در آثار تلويزيوني بود. او پيشتر در فيلم هاي ماندگاري همچون شبح كژدم .

(كيانوش عياري)، نار و ني (سعيد ابراهيمي فر)، ديگه چه خبر (تهمينه ميلاني) و... به ايفاي نقش پرداخته بود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.