دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مرگ غم‌ انگیز گوریل جوان در حین بند بازی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: گوريل معروف باغ  وحش پراگ در حين بندبازي در محوطه نگهداري از گوريل ها به طور تصادفي حلق آويز شد و مرد.

اين گوريل جوان به نام «تاتو» پنج سال پيش به دنيا آمد و انتشار خبر تولدش در اينترنت و رسانه هاي آنلاين، توجه علاقه مندان به محيط  زيست را به شدت به خود جلب كرد.

خبرگزاري فرانسه گزارش داد، رييس باغ  وحش پراگ مي گويد: «تاتو» در حالي كه مشغول بندبازي بوده در ميان طناب ها به شكل تصادفي گرفتار شد و اين حادثه به خفه شدن گوريل بيچاره انجاميده است.

ميروسلاو بوبك، رييس باغ  وحش پراگ در بيانيه اي تاكيد كرد: پس از حادثه وقوع سيلاب در سال 2002 ميلادي در باغ وحش پراگ كه بخش وسيعي از باغ  وحش را دربرگرفت و شماري از حيوانات آن را به كشتن داد، حادثه حلق آويز شدن و مرگ ناگهاني «تاتو»، غم انگيزترين اتفاقي است كه در باغ  وحش پراگ رخ داده است.

كاركنان باغ  وحش، تلاش كردند تا «تاتو» را به هوش بياورند اما تلاش آنها به نتيجه نرسيد و گوريل بيچاره در مقابل چشمان مضطرب تعدادي از همنوعانش، مرد.

كامبا كه قديمي ترين گوريل ماده در اين باغ   وحش است با نگاهي نگران، مصرانه در انتظار به هوش آمدن «تاتو» بود اما كاركنان باغ  وحش كه از به هوش آمدن گوريل جوان نااميد شده بودند، ناچار شدند آن را از محوطه نگهداري گوريل ها خارج كنند.

مسوولان باغ  وحش پراگ يك گروه موثر و فعال در اجراي پروژه هاي مهم حفاظت از گونه هاي در معرض انقراض هستند، كه براي نمونه بودجه رسيدگي به منطقه حفاظت شده گوريل ها موسوم به DJA در كشور آفريقايي كامرون را افزايش داده اند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.