شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: سرمربی جدید تیم ملی کره‌جنوبی انتخاب شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ورزش سه: کره جنوبي روز دوشنبه هونگ ميونگ بو کاپيتان سابق تيم ملي فوتبال اين کشور را به عنوان سرمربي جديد اين تيم انتخاب کرد که وظيفه دارد اين تيم خارج از فرم را براي مسابقات جام جهاني سال آينده در برزيل آماده کند.

اتحاديه فوتبال کره اعلام کرد قراردادي دو ساله با هونگ 44 ساله به عنوان جانشين چوي کانگ هي امضا شده است که هفته گذشته پس از راهيابي سخت تيم ملي فوتبال کره جنوبي به جام جهاني براي هشتمين دوره متوالي، از سمت سرمربيگري اين تيم استعفا کرد.

هونگ از سال 1990 براي چهار دوره متوالي در مسابقات جام جهاني براي تيم ملي فوتبال کره جنوبي به ميدان رفت و به عنوان کاپيتان پس از راهيابي اين تيم به مرحله نيمه نهايي اين مسابقات در کره جنوبي در سال 2002 به قهرماني ملي تبديل شد.

سرمربی جدید تیم ملی کره‌جنوبی انتخاب شد

وي با چالش سختي در تزريق اعتماد و انگيزه تازه به تيم ملي فعلي کره جنوبي مواجه است که موفق شد فقط با اختلاف گل به جام جهاني برزيل راه يابد.

تيم ملي فوتبال کره جنوبي در چهار بازي آخر خود در مرحله مقدماتي جام جهاني، دو بار از ايران شکست خورد، با لبنان تساوي کرد و شانس آورد که بر قطر و ازبکستان پيروز شد.

هونگ حرفه مربيگري خود را به عنوان کمک مربي تيم ملي فوتبال کره جنوبي آغاز کرد و از سال 2005 تا سال 2007 در اين سمت بود.

وي سرمربيگري تيم ملي فوتبال زير 21 سال کره جنوبي را که در مسابقات آسيايي گوانگجو سال 2010 به مدال برنز دست يافت، برعهده داشت.

وي همچنين سرمربيگري تيم زير 23 سال را که در مسابقات المپيک پارسال لندن به مدال برنز دست يافت، در اختيار داشت.

به گزارش خبرگزاري فرانسه از سئول، اين نخستين مدال تيم فوتبال کره جنوبي در مسابقات المپيک بود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.