دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: «گذشته» اصغر فرهادی 200‌ میلیونی شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه بهار: فروش فیلم سینمایی «گذشته» اصغر فرهادی در تهران به 200 میلیون تومان رسید و اکران این فیلم در بعضی از شهرستان ها نیز آغاز شده است.

علی سرتیپی مدیرعامل موسسه «فیلمیران» و پخش کننده آخرین فیلم اصغر فرهادی گفت: فیلم سینمایی «گذشته» پس از پنج روز اکران در10 سینمای تهران به فروش 200 میلیون تومانی رسید. او درباره اکران این فیلم در سینماهای شهرستان نیز توضیح داد: از دوشنبه (3 تیر) «گذشته» در سینماهای مشهد، اصفهان، کرج و یکی دوشهر دیگر اکران شده است. ما اکنون مشکل چاپ کپی داریم که ان شاء الله در چند روز آینده این مشکل حل می شود و «گذشته» در شهرهای دیگر نیز اکران

خواهد شد. پخش کننده «گذشته» درباره این که بعضی از سینماداران خواستار دوبله این فیلم برای فروش بیشترش هستند،

گفت: ان شاء الله این کار در روزهای آینده که آقای فرهادی به ایران بیایند، انجام خواهد شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.