يكشنبه ۶ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: شبکه 3 برای لیگ یک، 90 می سازد - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

«طبق هماهنگی های صورت گرفته با شبکه ورزش قرار است در هر هفته از مسابقات، یک یا دو دیدار پخش مستقیبم سراسری شود. از طرفی برنامه 90 لیگ یک هم خواهیم داشت.»

این صحبت های غلامرضا بهروان عضو هیئت رییسه سازمان لیگ است. او در گفتگو با شبکه ایران از تولید برنامه 90 و پخش مستقیم بازی های لیگ آزادگان خبر داد. این اتفاق در شرایطی رخ می دهد که هیئت رییسه سازمان لیگ تصمیم به فروش نام لیگ آزادگان و درآمدزایی گرفته اند.

قرار است آنها تا چند روز دیگر طی فراخوانی از شرکت های درخواست کننده برای خرید نام لیگ آزادگان و در واقع اسپانسری این لیگ دعوت به عمل آورند تا در نهایت با بالاترین پیشنهاد شرکت خواهان، قرارداد امضا کنند. پخش مستقیم و تولید برنامه 90 برای لیگ آزادگان می توانند انگیزه ای برای شرکت ها و اسپانسرها باشد برای خرید نام لیگ آزادگان.

طبق برنامه ریزی های انجام شده، بازی های لیگ برتر همزمان با لیگ دسته اول انجام نمی شود. به همین دلیل شبکه 3 می تواند لیگ آزادگان را روی آنتن ببرد. شنیده می شود قرار است مزدک میرزایی و پیمان یوسفی دو مجری برنامه 90 لیگ دسته اول باشند که با شروع مسابقات، از شبکه ورزش روی آنتن خواهد رفت.

منبع:مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.