جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: درخشش سینمای ایران در دولت احمدی‌نژاد بود ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: معاون سابق سازمان سینمایی معتقد است درخشش بین المللی سینمای ایران در دولت احمدی نژاد بارز بوده و در دوران مدیریت جواد شمقدری نخستین اسکار سینمایی خود را دریافت کرده ایم.

علیرضا سجادپور معاون سابق سازمان سینمایی درباره سرنوشت سازمان سینمایی در دولت یازدهم و این امکان که ساختار جدید تشکیلات دولتی سینما به حالت قبلی آن در دولت نهم به قبل برگردد و وزارت ارشاد بار دیگر معاونت سینمایی به جای سازمان سینمایی داشته باشد به خبرنگار مهر گفت: تغییر دولت ها به مثابه رخ دادن انقلاب نیست که همه فعالیت ها دستخوش تغییر و دگرگونی شود و سازمان سینمایی هم از این قاعده مستثنی نیست.

وی افزود: تا کنون درباره امکان انحلال سازمان سینمایی در دولت جدید هیچ حرفی نشنیده ام اما آنچه مسلم است تاسیس سازمان سینمایی یک مصوبه دولتی است و به سلایق شخصی ارتباط ندارد. از همین رو انحلال سازمان سینمایی در دولت یازدهم وجاهت قانونی ندارد.

بعید می دانم اساس سازمان دستخوش تغییر شود

سجادپور در ادامه متذکر شد: تشکیلات سازمان سینمایی را همه سلایق و دیدگاه ها تایید کرده اند و بعید می دانم اصل موضوع یعنی سازمان دستخوش تغییر و یا انحلال شود چراکه تشکیل چنین سازمانی از اساس مورد تایید است.

تهیه کننده فیلم سینمایی"آخرین ملکه زمین" درباره فعالیت های سازمان سینمایی در دولت دهم گفت: سینمای ایران در بخش بین الملل در دولت احمدی نژاد درخشید و در دوران مدیریت جواد شمقدری نخستین اسکار سینمایی را دریافت کرد. همچنین نخستین گام های بازاریابی بین المللی نیز در این دوران برداشته شد و در مجموع فعالیت های خوبی صورت گرفت و همین روند را باید ادامه داد.

معاون سابق سازمان سینمایی همچنین در ادامه صحبت های خود با اشاره به فعالیت هایی که در دولت یازدهم در بخش سینما باید ادامه پیدا کند، گفت: طبیعتا هر دولتی که سر کار می آید باید کارهای نیمه تمام و قدم های ناتمام دولت قبلی را به سرانجام برساند. در واقع باید فعالیت های مفید و موثری را که با منافع ملی سازگار است، پیگیری کند.

به گفته وی، دولت دهم در بخش سینمایی در حوزه بازاریابی جهانی، ارتقای سخت افزاری و نرم افزاری سینما در داخل فعالیت های خوبی را به انجام رساند و حال انتظار می رود فضای تولید و ورود نیروهای جوان و با انگیزه همچنان ادامه یابد.

دولت دهم امور سینما را به بخش خصوصی و صنوف واگذار کرد

سجادپور در ادامه با اشاره به فعالیت های گسترده بخش خصوصی در عرصه سینما گفت: مشکلات اقتصادی حاکم بر کشور ناشی از سیاست های خصمانه جهانی و تحریم های آنهاست و همین امر در یک سال و نیم اخیر همه بخش های تولیدی در کشور را دچار معضل کرد و سینما هم از این قاعده مستثنی نبود. از همین رو امیدواریم همانگونه که تیم مدیریتی سازمان سینمایی در دولت دهم روند واگذاری مسئولیت ها به بخش خصوصی و صنوف را قاطعانه پیگیری کرد دولت یازدهم نیز این سیاست را ادامه داده و به تولید در بخش خصوصی رونق دهد.

این مدیر سابق سینمایی در ادامه با اشاره به روند فعالیت های خود در آینده گفت: بیشتر عمر فعالیت من در عرصه تولید گذشته است و بیش از اینکه مدیر باشم یک تهیه کننده بوده و کمتر مسئولیت های اجرایی داشته ام. اما در سه سال و نیم گذشته بیشترین فشار کاری اجرایی در سازمان بر دوش اینجانب بود که منجر به فاصله گرفتن کامل از دنیای تولید که علاقه اصلی من است، شده بود. به همین دلیل در برنامه کاری آینده من، بازگشت به دنیای تهیه و تولید فیلم اولویت دارد.

تهیه کننده فیلم سینمایی "شکلات داغ" افزود: پس از اینکه استعفا دادم به حرفه اصلی خود یعنی عرصه تولید بازگشتم. بعد از قبول استعفا در دی ماه، به فوریت تعدادی از پروژه ها را پیگیری کردم که در میان آنها هم سریال و هم فیلم سینمایی وجود دارد.

سجادپور با اشاره به موضوع فیلمنامه هایی که در دست ساخت دارد متذکر شد: مجموع فیلمنامه هایی که برای ساخت در دست دارم از جهت موضوعی متنوع است و موضوعاتی چون بیداری اسلامی، اجتماعی و اخلاقی - خانوادگی در آن وجود دارد. اما در این میان به ساخت فیلم هایی با موضوعات اخلاقی و خانوادگی بیشتر علاقه دارم و ترجیح می دهم به این موضوع بپردازم اما از جهت نگاه حرفه ای روال تصویب و بودجه هرکدام زودتر آماده شد قطعا سراغ ساخت پروژه زودتر تصویب شده، می روم.

فیلمنامه ای با موضوع بیداری اسلامی در اولویت ساخت دارم

وی در ادامه افزود: بخشی از این پروژه ها با بودجه های دولتی مثل تلویزیون و بخش دیگر هم در بخش خصوصی ساخته خواهد شد. در این مدت مشغول تکمیل متون فیلمنامه ها و در عین حال پیگیری امور اداری بوده ام. البته در این میان فضای انتخابات روند فعالیت ها را به طور طبیعی کند کرد.

سجادپور با اشاره به اولویت های ساخت فیلمنامه ها گفت: موضوع بیداری اسلامی در شرایط فعلی مبحث حساسی است و ساخت آن ضرورت دارد. گرچه این موضوع در اولویت من نبود و ساخت سوژه های دیگر را مدنظر داشتم اما ساخت موضوعاتی از این دست در شرایطی که خاورمیانه درگیر بحث بیداری اسلامی است، ضرورت دارد.

این تهیه کننده در پاسخ به این که آیا به عوامل ساخت پروژه هایی که در دست دارد فکر کرده است، گفت: قطعا گزینه های تیم تولید را در نظر گرفته ام اما هنوز قطعی نشده است. اول باید برای تولید به نتیجه برسم و بعد عوامل را قطعی کنم. اما صحبت های اولیه انجام شده و پس از تصویب بودجه وارد مذاکره جدی با عواملی که در نظر دارم می شوم و اگر افرادی که از پیش مد نظر داشتم موقعیت کار داشتند قرارداد می بندم.

مدیر سابق اداره نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی در پایان صحبت های خود در پاسخ به این پرسش که اگر در دولت یازدهم به او مسئولیت اجرایی سپرده شود آیا می پذیرد؟ گفت: اگر قرار بود کارهای اجرایی انجام دهم قطعا از سمت خود در سازمان سینمایی استعفا نمی دادم. من تولید در سینما را ترجیح می دهم و فکر نمی کنم نیاز باشد که روی گزینه کار در سیستم دولتی تمرکز کنم. در واقع علاقه اصلی و همیشگی من تهیه و تولید در سینما بوده است و فکر می کنم از جهت انگیزه های شخصی در این بخش بیشتر راضی می شوم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.