"> فروش 200 میلیونی "گذشته" فرهادی در تهران
پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: فروش 200 میلیونی "گذشته" فرهادی در تهران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

فروش فیلم سینمایی «گذشته» اصغر فرهادی در تهران به 200 میلیون تومان رسید و اکران این فیلم در برخی از شهرستان ها نیز آغاز شده است.

علی سرتیپی مدیرعامل موسسه «فیلمیران» و پخش کننده آخرین فیلم اصغر فرهادی در ایران به ایسنا گفت: فیلم سینمایی «گذشته» پس از پنج روز اکران در10 سینمای تهران به فروش 200 میلیون تومانی رسید.

وی درباره اکران این فیلم در سینماهای شهرستان نیز توضیح داد: از دوشنبه (3 تیرماه)«گذشته» در سینماهای مشهد، اصفهان، کرج و یکی دو شهر دیگر اکران می شود. ما اکنون مشکل چاپ کپی داریم که انشاء الله در چند روز آینده این مشکل حل می شود و «گذشته» در شهرهای دیگر نیز اکران خواهد شد.

پخش کننده «گذشته» درباره اینکه برخی از سینماداران خواستار دوبله این فیلم برای فروش بیشترش هستند، گفت: انشاء الله این کار در روزهای آینده که آقای فرهادی به ایران بیایند، انجام خواهد شد. البته این را هم باید بگویم که طبق بررسی های از سینماها ، خیلی از مخاطبان دیدن این فیلم را با زیرنویس بیشتر دوست دارند.

به گزارش ایسنا، فیلم سینمایی «گذشته» آخرین اثر اصغر فرهادی است که در بخش رقابتی جشنواره کن به نمایش درآمد و جایزه بهترین بازیگر زن را برنیس بژو بازیگر زن فیلم گرفت.

فیلم «گذشته» از چهارشنبه هفته گذشته 29 خرداد ماه همزمان با کشورهای مختلف دنیا در 10 سینمای تهران نیز اکران شده و در این مدت فروش خوبی داشته است به طوری که سینما «آزادی» تنها در روز اول اکران این فیلم دو سانس فوق العاده برای آن در نظر گرفت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.