چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ایرانیان حامی روحانی در آمریکا چه می گویند؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه الرای چاپ کویت در گزارشی به قلم خبرنگار خود در واشنگتن "حسین عبدالحسین" نوشت: "حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد تا دوباره در واشنگتن بحث و جدل ها میان دو اردوگاه درباره نوع تعامل با ایران از سر گرفته شود."

به گزارش عصر ایران، در ادامه این مطلب آمده است: صاحبنظران در اردوگاه نخست، خواهان گفتگوی فوری و غیرمشروط آمریکا با ایران به جای تحریم و حمله نظامی هستند. از سوی دیگر، در اردوگاه مقابل، خواستار اقدام فوری آمریکا علیه ایران برای بستن پرونده هسته ای اش از طریق افزایش تحریم ها و حمله نظامی هستند و معتقدند که روحانی چیزی جز نمای نرم و انعطاف پذیری برای حکومت تهران نیست.

اردوگاه حامی ایران در واشنگتن به رهبری یک فرد ایرانی تبار به نام "تریتا پارسی" است که ریاست "شورای ایرانی آمریکایی" (نایاک) را برعهده دارد. او از انتشار کاتولوگ ها و متن هایی حمایت کرده است که تاکید می کنند تحریم ها علیه ایران بی نتیجه هستند.

یکی از دست اندرکاران این انتشارات نیز خانم "پارسی باربرا سلاوین" است که در "شورای آتلانتیک" فعالیت می کند. ریاست این شورا برعهده چاک هاگل وزیر دفاع آمریکاست. فردی که معتقد به حل غیرمشروط مسائل با ایران است.

سلافین در مقاله ای نیز در مجله اینترنتی ال مانیتور نوشت: از بین محاسن بسیار روحانی این است که او می تواند در نزدیکی دیدگاه ها میان تهران و ریاض نقش داشته باشد که منجر به مشارکت ایران در کنفرانس ژنو 2 و امکان دست یابی به راه حلی برای بحران سوریه شود.

"حسین موسویان" عضو سابق تیم مذاکرات هسته ای ایران یا غرب، یکی دیگر از افرادی است که معتقد است انتخاب روحانی، فرصتی برای آمریکاست. موسویان در مطلبی در روزنامه نیویورک تایمز گفت که انتخاب روحانی برای دولت اوباما فرصت ایجاد می کند. فرصتی که یک بار در عمر به وجود می آید تا بن بست رابطه با ایران، پایان یابد.

او که در شهر بوستون آمریکا زندگی می کند یکی از مهمترین تایید کنندگان حکومت ایران است و غرب را به دلیل شکست در مذاکرات هسته ای گذشته اش با ایران مورد سرزنش قرار می دهد.

موسویان ادامه می دهد: انتخاب روحانی نشان می دهد که تحول واقعی برای آغاز مذاکرات مستقیم میان ایران و آمریکا به وجود آمده است.

کارشناسان ایرانی تبار دیگری نیز در ادوگاه مقابل قرار دارند که در مقاصد روحانی برای گفتگوی مستقیم با واشنگتن ابراز تشکیک می کنند. آنها معتقدند تصمیم گیری در زمینه هسته ای در اختیار رهبری و نه رئیس جمهور است به همین دلیل امیدی به گشایش در دوره روحانی ندارند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.