پنجشنبه ۳ ، اسفند ۱۳۹۶

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: شش تلۀ افسردگی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

افسردگی از شایع ترین مشکلات روانی ست که خود را با احساس ناراحتی و سرخوردگی، گوشه گیری، عدم اشتیاق به انجام امور روزانه و … نشان می دهد. افسردگی ممکن است زودگذر باشد و یا مدت طولانی زندگی افراد را مشکل و انجام فعالیتهای روزمره را مختل سازد. عوامل به نظر کم اهمیت می توانند بر روحیه افراد تاثیرات مخربی بگذارند. گرچه عوامل افسردگی در همه افراد یکسان نیست، اما عوامل درونی و بیرونی مختلفی بر بهتر یا بدتر شدن حالت افسردگی موثر است. در ادامه مطلب به چند عامل ساده اما محرک افسردگی در افراد اشاره می کنیم.

تله اول: دوری کردن از اجتماع

هنگامی که فردی بصورت بالینی دچار افسردگی است، بشدت از دیگران دوری می کند. انزوا و عدم حضور در اجتماع، دقیقا عکس همان چیزی است که افراد افسرده، به آن احتیاج دارند. عقب نشینی اجتماعی، پاسخی به استرس و درگیری ذهنی است و حضور در اجتماع همانند ترمزی است برای رهایی از این درگیری.

راه حل: بتدریج خود را در اجتماع حاضر کنید. از خانواده و دوستان خود شروع کنید. لیستی از کسانیکه می خواهید با آنها دوباره رابطه برقرار کنید، تهیه کنید و شروع به برنامه ریزی و فعالیت کنید.

تله دوم: پروراندن افکار بیهوده

می توان افکار بیهوده را مقصر اصلی ابتلا به افسردگی دانست. تفکر درمورد شکست ها، ناکامی ها و هر آنچه که خارج از دسترس فرد است، افکار بیهوده و درگیری ذهنی را پدید می آورد. این افکار فرآیندی سمی است که ذهنیت منفی و احساس ناخوشایندی درمورد خود فرد در او ایجاد می کند. معمولا افراد افسرده، زمان و انرژی زیادی را برای پروراندن افکار منفی شان، هدر می دهند.

به گفته دکتر Mark Goulston (روانپزشک)، هنگامی که شما افکار منفی در ذهن خود می پرورانید، در واقع در قلمرو دشمن قرار گرفته اید. قبل از آنکه افکار منفی بر شما غلبه کند، خود را از دست آنها خلاص کنید. افکار منفی می تواند باعث ایجاد توهم شود و رویدادهای عادی را برای افراد غیرقابل تحمل کند. بطور مثال، لبخند زدن افراد را به منزله تمسخر کردن خود پندارند.

راه حل: توجه خود را به انجام فعالیت های مثبت مانند خواندن کتاب معطوف کنید.

تله سوم: خود درمانی با الکل

یکی از عوامل تشدید افسردگی، روی آوردن به مصرف الکل و مواد مخدر است. مصرف مشروبات الکلی ممکن است استرس و تفکرهای بیهوده را دور سازد، اما این احساس زودگذر تاثیرات مخربی بر سیستم عصبی فرد می گذارد. همچنین الکل می تواند اثر داروهای ضد افسردگی و ضد اضطراب را متوقف کند و به جسم فرد نیز صدمه بزند.

راه حل: با پزشک خود ملاقات کنید و در صورت تشخیص، افسردگی را با دارو و روش های پیشنهادی وی افسردگی را درمان کنید.

تله چهارم: ورزش نکردن

اگر از آن دسته از افرادی هستید که قبلا به باشگاه می رفتید، اما دیگر فعالیت های ورزشی انجام نمی دهید، یکی از با نشاط ترین فعالیت های روزانه را فراموش کرده اید. انجام فعالیت های ورزشی، اثر قدرتمند ضدافسردگی دارد و باعث ترشح سروتونین و دوپامین می شود. میزان ترشح این دو ماده در افراد افسرده به پایینترین حد خود می رسد.

راه حل: شنا، یوگا، ایروبیک و حتی پیاده روی ورزشهای مفرحی هستند که شما را از دام افسردگی نجات می دهند. برای داشتن انگیزه می توانید با یکی از دوستان یا آشنایان خود به کلاسهای ورزشی بروید.

تله پنجم: مصرف قند بالا

وقتی فردی احساس ناراحتی می کند، معمولا میل به تنقلات و خوراکی های شیرین دارد. مصرف تنقلات شیرین، در کوتاه مدت حس خوبی به افراد می دهد، اما کمتر از دو ساعت باعث می شود گلوکز خون بشدت پایین آید.

راه حل: از مصرف زیاد قند دوری کنید. همیشه راه عاقلانه، به اندازه مصرف کردن است.

تله ششم: افکار منفی

هنگامی که فردی مستعد افسردگی است، همواره افکار منفی در خود می پروراند و از انجام فعالیت های روزانه خودداری می کند. افراد در این شرایط فکر می کنند که حتی با انجام دادن کارهای متفاوت و سعی در بهبود اوضاع فعلی نیز، احساس خوبی به آنها دست نخواهد داد. بنابراین تلاشی هم نمی کنند! در این صورت از انجام هرگونه فعالیتی بازمی مانند. پروراندن افکار منفی دام بزرگی است که باعث تشدید افسردگی و در نتیجه منفعل شدن کامل فرد می گردد.

راه حل: منتظر روی دادن اتفاقات منفی نباشید. اگر تلاش و کوشش کنید، شانس رسیدن به نتایج مثبت و سازنده را از دست نخواهید داد.

منبع: سالم زی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.