شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: علی ضیاء: منتظر اتفاقات جدید باشید ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

باشگاه خبرنگاران جوان: شب گذشته در هفتمين روز از ماه مبارك رمضان ويژه برنامه "ماه عسل" كه در اين روزهاي عرفاني و معنوي مهمان خانه هاي روزه داران است ابتدا با وله اي در خصوص صاحب الزمان (عج) از شبكه سه سيما به روي آنتن رفت و بعد از پخش وله مجري برنامه عنوان كرد: اين وله نشان دهنده پويا بودن اين برنامه است و طي روزهاي آينده منتظر اتفاقات جديد نيز باشيد تمام تلاش ما اين است كه اتفاقات خيلي خوب د راين برنامه رخ دهد و برنامه ريزي ها آرام آرام جواب خواهد داد.

و بعد تيتراژ هميشگي برنامه با صداي "بنيامين بهادري" پخش شد.

در آيتم حافظان كل قرآن كريم "فاطمه نيكويي" مهمان اين بخش از ماه عسل بود.

فاطمه نيكويي حافظ كل قرآن كريم با حضور در اين قسمت از برنامه گفت: 10 سال سن دارم و از 6 سالگي به حفظ قرآن كريم و پدر و مادرم در حفظ قرآن نقش موثر و بسزايي را ايفا كردند.

علی ضیاء: منتظر اتفاقات جدید باشید

سيد علي موسوي (شاعر و معلول)، علامحسين مرادي عراقي(حافظ قرآن) از مهمانان شب گذشته برنامه ماه عسل بودند.

سيد علي موسوي با حضور در اين برنامه گفت:  از بدو تولد معلول بوده و از وضعيتم بسيار ناراضي هستم.

وي در پاسخ به سوال مجري كه آيا حاضر بودي سالم باشي ولي نتواني شعر بگويي عنوان كرد: دلم مي خواست سالم باشم اما شعر نگويم چرا كه در عين سلامت خيلي چيزهاي ديگر به دست مي آورم و اينقدر تحقير نمي شدم.

وي در شهرستان سوادكوه استان مازندران بدون امكانات در بالاي كوه با پدر و مادرم زندگي مي كنم.

موسوي عنوان كرد: من عاشق خدا هستم و هميشه از او طلب مي كنم.

غلامحسين مرادي عراقي حافظ قرآن كه نام قبلي او فرزاد بود با حضور در اين برنامه بيان كرد: در سال 84 تصادف بسيار سنگيني كردم كه بر اثر تصادف ضربه سنگيني به مغز، نخاع خورد و ريه دچار آسيب شد و همچنين كليه ها و معده وطحالم دچار خونريزي شديد شد.

وي ادامه داد: به مدت 34 روز در كما بودم و 3 بار علائم حيات از بين رفت كه در اين زمان متوسل به حضرت عباس شدم تا به وضعيت امروز رسيدم.

وي عنوان كرد: من دلم شكست و از ته قلب از خدا خواستم به چشم خود ديدم كه چطور يك مرده را زنده كرد.

مرادي عراقي تصريح كرد: بعد از آن از مادرم فاطمه زهر (س) خواستم كه من را به غلامي پسرش بپذيرد و تقريباً 4 سال افتخار مي كنم كه غلام حسين هستم.

وي در پاسخ به سوال مجري بر اينكه قبل از تصادف فرزاد چگونه فردي بود اظهار داشت: قبل از تصادف از امام حسين تنها يك قيمه و قورمه سبزي را مي شناختم ولي در حال حاضر مي گويم غلامحسين فداي تو امام حسين.

ماه عسل برنامه اي است كه در ايام ماه مبارك رمضان هر شب ساعت 19:15 از شبكه سه سيما با اجراي سيد علي ضياء و تهيه كنندگي مجيد يوسفي پخش مي شود

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.