جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پیروزی پرگل تیم ملی فوتسال برابر چین - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: ملی پوشان فوتسال ایران در دیداری تدارکاتی در چین، تیم ملی فوتسال این کشور را در هم کوبیدند.

تیم ملی فوتسال ایران که پس از شرکت در تورنمنت چهارجانبه چین در این کشور اردوی یک هفته ای برپا کرده، پیش از عزیمت به کره جنوبی جهت شرکت در بازی های داخل سالن آسیا، آخرین بازی دوستانه اش را نیز مقابل چین برگزار کرد.

شاگردان خسوس کاندلاس که هفته ی پیش نیز در تورنمنت با تیم چین بازی کرده بودند، یک بار دیگر از ساعت 18 دیروز به وقت محلی مقابل این تیم قرار گرفتند و با نتیجه ی پرگل 6 بر یک به برتری رسیدند.

گل های ایران را در این بازی قدرت بهادری (2 گل)، مهدی جاوید، محمد طاهری، طاها مرتضوی و میثم خیام به ثمر رساندند.

تیم ملی فوتسال فردا چین را به مقصد کره جنوبی ترک می کند و در اولین بازی مسابقات آسیایی روز پنج شنبه مقابل امارات قرار می گیرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.