جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: قتل 11 کوهنورد در ارتفاعات پاکستان ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: گروهی از کوهنوردان کشورهای مختلف از جمله یک ورزشکار ایرانی که برای صعود به ارتفاعات ناگاپاربات پاکستان اقدام کرده بودند مورد حمله تروریست ها قرار گرفتند.

در این صعود کوهنوردانی از کشورهای چین، روسی، اوکراین و ایران حضور داشتند که در کمپ اصلی نانگاپاربات مورد حمله یک گروه تروریستی قرار گرفتند. بر اساس گزارش های اولیه در این حمله ناجوانمردانه 11 کوهنورد کشته و مجروح شده اند. در پی این حمله تروریستی ارتش پاکستان وارد عمل شده تا جان کوهنوردان باقیمانده را نجات دهد.

فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی ایران گزارش داد که مهدی قلی پور، ورزشکار ایرانی که بر روی ارتفاعات این قله به همراه تونچ فیندیک(کوهنورد ترکیه ای) و یک کوهنورد نپالی برای صعود تلاش کرده است در سلامت کامل به سر می برد. این سه کوهنورد در کمپ دو این قله به سر می برند.

"نانگاپاربات" در شمال پاکستان و در غرب هیمالیا واقع شده است. این قله را نهمین قله بلند دنیا و دومین کوه مرتفع پاکستان(پس از K2) می دانند. جبهه جنوبی این کوه بلندترین جبهه سنگی دنیاست که از کمپ اصلی بیش از چهار کیلومتر بلندا دارد و تا به امروز تنها 4 صعود از طریق رخ جنوبی با موفقیت همراه بوده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.