جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: محدودیت‌های ترافیکی جاده ها در نیمه شعبان ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 24 فردا از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع خواهد بود و تردد از ساعت 17 الی 24 از 15 کیلومتری بالای مرزن آباد (دزبن) به سمت کرج، یک طرفه است.

در حال حاضر بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارت تصویری‏، سامانه های هوشمند ترافیک شمار برخط و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر اغلب راه های اصلی کشور باز است.

محدودیت های ترافیکی در محور های اصلی کشور

در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 24 روز 03/04/92 از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع خواهد بود و تردد از ساعت 17 الی 24 از 15 کیلومتری بالای مرزن آباد (دزبن) به سمت کرج، یک طرفه است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14:30 الی 24:00 روز دوشنبه 03/04/92 از رودهن محدوده مشاء به سمت آمل ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16:00 الی 24:00 از آب اسک تا رودهن به صورت یک طرفه خواهد بود.

محدودیت های ترافیکی در تردد وسایل نقلیه سنگین

در محور کندوان تردد انواع تریلر و کامیون از محور کندوان، کماکان ممنوع است. در محور هراز تردد همه تریلرها از محور هراز، کماکان ممنوع بوده و همچنین تردد تمامی کامیون ها، به استثنای حاملین سوخت یا مواد فاسدشدنی از محور هراز ممنوع است. تردد همه کامیونت ها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 06:00 الی 24 روز دوشنبه مورخ 03/04/92 از محور هراز ممنوع است.

در محور فیروزکوه تردد همه تریلرها، به استثنای حاملین سوخت یا مواد فاسدشدنی، از ساعت 7 الی 24 روز دوشنبه 03/04/92 از تهران به قائم شهر و بلعکس ممنوع است. تردد همه کامیون ها و تریلی ها از ساعت 08:00 روز دوشنبه مورخ 03/04/92 از اصفهان به سمت کاشان و قم ممنوع است و رانندگان این گونه وسایل نقلیه باید از محور میمه-دلیجان-سلفچگان به عنوان مسیر جایگزین تردد کنند.

محدودیت های تردد موتورسیکلت ها در تعطیلات پیش رو

تردد موتورسیکلت ها از ساعت 12 الی ساعت 24:00 روز دوشنبه 03/04/92 از محورهای کندوان، هراز، فیروزکوه و تهران - سمنان - مشهد و بالعکس، ممنوع است.

نحوه دریافت اطلاعات جاده ها از طریق مرکز مدیریت راه ها

تلفن گویای 141 با 240 خط پاسخگوی مردم است، با ارسال نام شهر مبدأ - نام شهر مقصد به سامانه پیامکی 1000141 فاصله بین این دو شهر اعلام می شود؛ سامانه پیامکی 2000141 انتقادات، نظریات و پیشنهادات مردم را دریافت می کند ضمن آنکه پایگاه اینترنتی مرکز مدیریت راه ها WWW.IRAN141.IR نیز در خدمت مردم است.

همچنین سرهنگ محسن مهرایی در گفتگو با مهر با اشاره به تمهیدات ترافیکی پلیس ترافیک شهری برای مراسم نیمه شعبان در قم و مسجد مقدس جمکران اظهار داشت: هیچگونه محدودیت تردد در اطراف مسجد طی امروز و فردا اجرا نمی شود تا زائران بتوانند به راحتی برای زیارت در این اماکن مقدسه حضور یابند. ضمن اینکه تمامی پارکینگ ها برای پارک خودروهای شخصی و کاروان های زیارتی مشخص شده است و پلیس آمادگی کامل را برای تشکیل تردد زائران و ساماندهی خودروها دارد.

وی ادامه داد: هیچگونه محدودیت ترافیکی در اطراف مسجد مقدس جمکران نداریم و تنها در رینگ اصلی حرم از میدان قائم تا میدان انتظار محدودیت توقف در طول مسیر را داریم.

رئیس پلیس ترافیک شهری با اعلام اینکه اتوبوس های بین شهری اجازه ورود به شهر قم و اطراف حرم را ندارند، تاکید کرد: اتوبوس های بین شهری باید در پارکینگ های ورودی شهر متوقف شده و زائران توسط اتوبوس های درون شهری و سایر وسایل حمل و نقل به اطراف حرم حضرت معصومه(س) منتقل شوند. البته پلیس راه نیز محدودیت های تردد را در جاده های منتهی به جمکران و قم طی این دو روز اجرا می کند.

وی از زائران خواست به توصیه های پلیس گوش فرا داده و به منظور تسهیل تردد از پارک در مناطق حاشیه های محل عبور جلوگیری کنند چرا که حتی پارک یک خودرو در مکانی نامناسب می تواند باعث ایجاد ترافیک های چند ساعته شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.