جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نمی‌ توانیم به مردم بگوییم ماهواره نبینند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: مدیر شبکه اول سیما درباره ی لزوم ساخت برنامه های جذاب و باکیفیت برای برگرداندن مخاطبان سریال های ماهواره یی به آنتن تلویزیون خودمان، خاطرنشان کرد: تلاشمان این است که روز به روز رسانه ی خودمان را جذاب تر کنیم، ولی این طور نیست که موفق شویم به مردم بگوییم ماهواره نبینند.

مهدی فرجی با اعتقاد بر اینکه رسانه و ماهوار هر یک نیز کار خودشان را انجام می دهند، گفت: مردم ما بعضا سریال های ماهواره یی را نگاه می کنند ، ما هم برای رسانه ی خودمان تمهیداتی اندیشیده ایم و سریال های خودمان را داریم و تمام سعی مان بر این است که برنامه های جذاب تولید و پخش کنیم.

او تاکید کرد: به نظرم ماه مبارک رمضان امسال برای رسانه ملی یک فرصت است، چرا که دست رسانه ملی، امسال پُر است.

وی افزود: در نهایت ما در رسانه ملی کار خودمان را انجام می دهیم و ماهواره هم نیز کار خودش را می کند؛ بنابراین تلاش داریم تا روز به روز رسانه را جذاب تر کنیم ولی باز هم در نهایت گروهی هستند که علاقه دارند سریال های ماهواره را تماشا کنند که ما نمی توانیم به آنها بگوییم ماهواره نبینند ولی می توانیم به آنها هشدار دهیم که بدانند سریال های ماهواره یی برای جذب مخاطب از موقعیت های نمایشی غیراخلاقی استفاده می کنند که ممکن است بنیان خانواده را سست و متزلزل کند. همچنین ممکن است تاثیرات نامطلوب فرهنگی روی خانواده ها و جامعه ایرانی داشته باشند.

مدیر شبکه یک اظهار کرد: امیدواریم روز به روز گرایش مردم به ماهواره کمتر شود.

فرجی در ادامه با تاکید بر اینکه شبکه های ماهواره یی برای جذب مخاطب از موقعیت های غیراخلاقی استفاده می کنند، گفت: موقعیت های نمایشی که در سریال های شبکه های ماهواره یی استفاده می شوند، اخلاقی نیستند و همین موقعیت های غیراخلاقی سریال هایشان را جذاب کرده ولی باید بدانیم که این موقعیت ها تاثیرات نامطلوبی روی بنیان خانواده ها می گذارد.

مدیر شبکه یک در پایان گفت وگوی خود عملکرد صداوسیما در دوره ی انتخابات اخیر ریاست جمهوری را پرشکوه دانست و افزود: در دوره انتخابات اخیر ، رسانه ملی دوره بسیار پربیننده ای را پشت سر گذاشت و خیلی موفق عمل کرد در مقابل شبکه های ماهواره یی تلاش کردند که انتخابات ما باشکوه برگزار نشود اما دیدیم که انتخابات با یک شکوه بسیار جدی همراه شد و این اتفاق نشان می دهد که مردم کم و بیش ماهواره نگاه می کنند ولی خوشبختانه خیلی از آن تاثیر نمی گیرند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.