جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: چهره جهانی سینمای ایران، 73 ساله شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

«مثل یک عاشق» آخرین ساخته کیارستمی که در ژاپن ساخته شد و سال گذشته در جشنواره فیلم کن به نمایش درآمد اما این روزها خبرهایی از ساخت «اپرای شمس» توسط عباس کیارستمی شنیده می شود که گفته می شود هنوز قطعی نیست و این روزها در مرحله پیشنهاد است و هنوز کیارستمی تصمیم قطعی درباره آن نگرفته است.

چهره جهانی سینمای ایران، 73 ساله شد

عباس کیارستمی که در کارنامه سینمایی اش آثار تحسین شده زیادی به چشم می خورد و نخل طلای جشنواره کن نیز دیده می شود به تازگی اعلام کرد، هنوز مطمئن نیست توانایی کافی برای ساخت یک فیلم هالیوودی را داشته باشد. او که نمایشگاه عکس او چندی قبل در آلمان برپا است، در گفت و گویی درباره اینکه آیا تاکنون فکر ساخت فیلم های هالیوودی به ذهنش خطور کرده، گفت: «این چیزی نیست که من نخواهم انجام دهم، بلکه فکر می کنم نتوانم از عهده آن برایم. هر چند الان که با شما صحبت می کنم در حال تماشای یک فیلم هالیوودی در تلویزیون اما بدون صدا هستم.»

منبع:مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.