"> «عرب آیدل» فلسطین را شاد کرد +عکس
پنجشنبه ۲۸ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: «عرب آیدل» فلسطین را شاد کرد +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران: "محمد عساف" هنرمند ترانه خوان فلسطینی توانست در مرحله نهایی مسابقه تلویزیونی "عرب ایدل" پیروز شود.

این برنامه رکورد پربیننده ترین برنامه تلویزیونی در جهان عرب را به خود اختصاص داده است.

بسیاری از مردم در شهرها و اردوگاه های غزه و کرانه باختری از طریق مانیتورهای بزرگ در خیابان ها و مراکز پرتجمع، مسابقه نهایی عرب ایدل را پیگیری می کردند.

این برنامه از 13 فروردین با حضور 13 شرکت کننده از کشورهای مختلف عربی در بیروت آغاز و در آخرین مرحله به سه نفر یعنی احمد جمال از مصر، فرح یوسف از سوریه و محمد عساف از غزه رسید اما عساف توانست بیشترین آرای مردم را کسب و عنوان عرب ایدل را نصیب خود کند.

با اعلام پیروزی محمد عساف، خیابان های شهرهای فلسطین غرق شادی و سرور شدند و مردم در خیابان ها به شادی و رقص و پایکوبی پرداختند. خبرنگار رویترز هم می نویسد: شادی در خیابان های فلسطین شبیه شادی های عید فطر یا فینال جام جهانی بود.

«عرب آیدل» فلسطین را شاد کرد +عکس

شادی در فلسطین پس از پیروزی "محمد عساف"

محمود عباس رئیس حکومت خودگردان فلسطین هم در بیانیه ای اعلام کرد که پیروزی عساف برای ملت ما در مسیر تشکیل دولت مستقل فلسطین به پایتختی قدس، افتخار آمیز است.

خبرگزاری فرانسه هم در گزارشی نوشت: دیگر از فلسطين تنها صداي تانک و گلوله شنیده نمی شود. بعد از سال های پر از جنگ و خونريزي، صداي يک جوان فلسطيني همه چيز را تغيير داد. جواني كه توانست با صدايي كه تحسین و تعجب همه را برانگيخت؛ تصوير فلسطين را در ذهن ها تغيير دهد.

"محمد عساف" از اردوگاه خان يونس در منطقه غزه توانست رتبه نخست مسابقه "عرب ايدل " را به دست آورد. او با اينكه تنها 22 سال دارد اما صدايش چنان پخته، زيبا و قوي است كه طرفداران بسياري دارد.

شايد بتوان این حادثه را یکی از اتفاقات بسيار مهم براي فلسطيني ها دانست. اتفاقي كه توانست فلسطين را نه به دليل جنگ و درگيري بلكه به دلیل معرفی ستاره جدید ترانه سرایی و موسیقی از اين سرزمين به جهان، بر سر زبان ها بیاندازد.

"عرب ايدل" مسابقه اي است كه با تست گرفتن از جوانان عرب در كشورهای مختلف برای شناسايي استعدادهاي پنهان آواز خواندن آغاز شد و در نهايت براساس رای بینندگان از طریق ارسال اس ام اس يک نفر به عنوان " عرب ايدل " يا "محبوب عرب" انتخاب شد. راه يافتگان به مرحله نهايي علاوه بر مشهور شدن، از حمايت هاي مالی براي ادامه كار در زمينه ترانه سرایی و موسيقي بهره مند مي شوند.

برنامه عرب ایدل در روزهای پایانی هر هفته از شبکه ام بی سی در بیروت پخش می شد.

«عرب آیدل» فلسطین را شاد کرد +عکس

شادی در فلسطین پس از پیروزی "محمد عساف"

او در آخرین برنامه از عرب ایدل با دو شرکت کننده از سوریه و مصر رقابت كرد. در این راي گيري ها مردم در 22 کشور عربی از طریق پیامک به یکی از شرکت کنندگان رای می دادند ولی در نهایت عساف توانست با اجرای موفق تر ترانه هایی بیشترین پیامک ها را از آن خود کند.

قبل از این محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در کرانه باختری، اسماعیل هنیه رئیس کابینه حماس در غزه و ديگر مقامات فلسطيني حمايت و شادي خود را از حضور عساف در مرحله نهایی مسابقه اعلام کرده بودند. بسياري از بانک ها و شركت هاي بزرگ در فلسطين نيز حمايت خود را از وي اعلام كرده بودند.

حتي شركت هاي مخابراتي در فلسطین هزينه ارسال پیامک برای رای دادن به عساف را كاهش داده بودند. در روزهای اخیر می شد صداي عساف را از همه ماشين ها، كافه ها و .. در فلسطین شنيد. برخی از كافه هاي فلسطين هم در ازای هر پیامک به عساف يک فنجان قهوه مجانی به مشتريان خود مي دادند.

اگر فلسطين هنوز در اشغال است و گفتگوهاي صلح راه به جايي نبرده است و نتانياهو و پرز و اوباما و ... هر روز شعاري سر مي دهند اگر حماس و فتح آشتي نمي كنند اما در اين ميان چيزهاي ديگري هم هستند كه بتوانند حداقل لبخندي بر لب های مردم فلسطين بنشانند و شادي را به قلبشان بياورد. عساف اين كار را کرد.

همه بر این نکته متفق القول هستند که در میان ادامه جنگ و اشغال فلسطین و بحران سوریه و وضعیت دیگر کشوهای عربی به ویژه بعد از بهار عربی، مسابقه ای مثل عرب ایدل كاري مي كند كه سياستمداران كشورهاي عربي تا كنون نتوانسته اند انجام بدهند.

«عرب آیدل» فلسطین را شاد کرد +عکس

«عرب آیدل» فلسطین را شاد کرد +عکس

«عرب آیدل» فلسطین را شاد کرد +عکس

پیروزی محمد عساف در مسابقه نهایی "عرب ایدل"

«عرب آیدل» فلسطین را شاد کرد +عکس

«عرب آیدل» فلسطین را شاد کرد +عکس

تبلیغات برای محمد عساف در فلسطین

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.