جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: عارف: انتخابات 92 پرونده شبهه تخلف را بست ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: محمدرضا عارف کاندیدای یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری شنبه شب طی مراسمی که در جنت آباد تهران برگزار شد از ستادهای مرکزی و استانی خود تقدیر و بیان کرد: ما برای ایجاد شدن این فضا هزینه های بسیاری داده ایم و جریانات سیاسی باید اختلافات را کنار بگذارند و این فضای برد-برد را تا انتها نگه دارند.

وی با تاکید بر همکاری و خدمت به دولت منتخب حسن روحانی تصریح کرد: اصلاح طلبان و جریانات سیاسی وظیفه دارند که به دولت آقای روحانی کمک کنند، چرا که دولت روی کار آمده باید مقتدر باشد و باید کمک کنیم آقای روحانی دولتی شایسته سالار و مقتدر ایجاد کند.

وی بی انگیزگی کامل بخشی از جوانان برای مشارکت در انتخابات و همچنین توهم شکست برخی از اصلاح طلبان را دلیل اصلی کاندیداتوری خود در یازدهمین دوره رقابت های ریاست جمهوری برشمرد و در ادامه با اشاره به فضای ایجاد شده در کشور اظهار کرد: باید قدر این فضای پر نشاط ایجاد شده در کشور را بدانیم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه آفت یک جریان سیاسی توهم شکست است، به تغییر فضای دانشگاه ها و جامعه اشاره و خاطرنشان کرد: هنگامی که وارد صحنه انتخابات ریاست جمهوری شدیم فضای دانشگاه ها تغییر کرد و در دانشگاه ها صمیمیت، نشاط و همدلی ایجاد شد.

عارف با بیان اینکه مبنای من برای ادامه حضورم در انتخابات ریاست جمهوری اجماع بوده است، گفت: من اجماع را در ضرورت حیات اصلاح طلبان می دانستم و در آن مقطعی که اصلاح طلبان توهم شکست را داشتند و نمی دانستند چه کنند، وارد رقابت ها شدم.

وی با تاکید بر سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر حق الناس بودن آرا و جایگاه و نقش مردم در تعیین شخص رییس جمهور تصریح کرد: این انتخابات 92 سلامت انتخابات را بیمه کرد و پرونده شبهه تقلب و تخلف را برای همیشه بست.

معاون اول دولت خاتمی با اشاره به حضور مردم در این انتخابات تاکید کرد: باید 27 درصدی که در انتخابات ریاست جمهوری مشارکت نداشتند، با برنامه ریزی ترغیب به حضور در انتخابات های بعدی شوند.

این نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پایان خطاب به اعضای ستاد خود با بیان اینکه شور و انگیزه بالای ستادهایم بخصوص جوانان همواره برای من خوشنودکننده بوده است، گفت: باید حق رئیس جمهور منتخب را در انتخاب همکاران خود به رسمیت بشناسیم تا بتواند همکاری همراه و همدل انتخاب کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.